НЕЋЕМО ДОЗВОЛИТИ ДА УБИСТВО ОСТАНЕ НЕРАЗЈАШЊЕНО: Грађанска Иницијатива "СДП" Оливера Ивановића поводом решења Апелационог суда

Д.З.

26. 09. 2020. у 14:34

РЕАГУЈУЋИ на решење Апелационог суда у Приштини који је наложио поновно подизање оптужнице у случају убиства лидера ове партије, односно усклађивање исте са косовским законима, Г.И.СДП Оливера Ивановића у саопштењу за јавност навела је бројне пропусте оптужнице али и нагласила да неће дозволити да ово убисто остане неразјашњено и некажњено.

НЕЋЕМО ДОЗВОЛИТИ ДА УБИСТВО ОСТАНЕ НЕРАЗЈАШЊЕНО: Грађанска Иницијатива СДП Оливера Ивановића поводом решења Апелационог суда

Фото: Тањуг

Подсећајући на бројне нелогичности досадашње две оптужнице, које се како истичу, разлику за по неколико слова, и којима је како истичу, неосновано и без ијендог доказа окривљена његова секретарица Силвана Арсовић, из Г.И.СДП подсећају да су указивали на пропусте у раду косовских институција као и да је правни тим реаговао на исте.

-После дужег периода добијамо решење од стране Апелационог суда где се решење Основног суда укида и предмет враћа на поновно одлучивање.Подсећао да ће скоро проћи три године од убиства Оливера Ивановића а починиоци овог тешког дела су и даље непознаница.Очекивали смо да ће косовске институције пронаћи и процесуирати починиоце а Силвану Арсовић слободити сваке одгвоорности и укинути решење о привременоој мери, али ми се после три године поново враћамо на почетак-истичу из ове Иницијативе и додају да је очигледно да неко жели да овај случај "разводњава", одуговлачи и на крају -заташка, али да то Г.И.СДП неће дозволити.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЗАШТО БЛОКАДЕРИ ХОЋЕ ДА УБИЈУ ВУЧИЋА? Нешић и Вучићевић о монструозним плановима (ВИДЕО)

ЗАШТО БЛОКАДЕРИ ХОЋЕ ДА УБИЈУ ВУЧИЋА? Нешић и Вучићевић о монструозним плановима (ВИДЕО)

БЛОКАДЕРИ хоће да убију председника Александра Вучића зато што им смета Србија каква јесте и зато што су свесни да ни за 100 година не могу да ураде оно што Вучић уради за два дана, истичу главна уредница портала "Новости" Андријана Нешић и председница Асоцијације новинара Србије (АНС) Ивана Вучићевић.

26. 02. 2026. у 11:01

Коментари (0)

ИДЕАЛНЕ ЗА ПОСТ: Ове намирнице обавезно уврстите у исхрану, а ево које су строго забрањене