ВИДЕО JE ДА ЋЕ АВИОН ДА УДАРИ У КУЋЕ И НИЈЕ СЕ КАТАПУЛТИРАО ДА БИ СПАСАО ЖИВОТЕ: Колеге о настрадалом пилоту

ПИЛОТ Звонко Васиљевић, који је управљао авионом МИГ 21, погинуо је када се његова летелица срушила у рејону Брасине, код Малог Зворника.

ВИДЕО JE ДА ЋЕ АВИОН ДА УДАРИ У КУЋЕ И НИЈЕ СЕ КАТАПУЛТИРАО ДА БИ СПАСАО ЖИВОТЕ: Колеге о настрадалом пилоту

Фото: Фејсбук принтскрин

Према писању портала уцентар.рс, Звонко важи за изузетног пилота и у колективу где ради за њега имају само речи хвале. Радио је на аеродрому у Лађевцима код Краљева где је управљао авионом Орао, да би прешао на Батајницу као тренажни пилот на МИГ-у 21. Одатле је и полетео јутрос.

“Верујемо да је видео да ће авион ударити у куће зато се и није катапултирао. Да би спасио животе. Вероватно да је он рекао да се млађи колега каталпутира. Такав је он човек. Најбољи од најбољих”, кажу његове колеге.

На ФБ профилу Васиљевића налази се управо његова фотографија и фотографија МИГ-а 21. У коментару испод фотографије авиона написао је “55 година код нас и даље на првој линији”.

(Објектив)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

СПАВАО БИХ С ЊОМ И ОЖЕНИО ЈЕ! Скандал премијера Аустралије са Кајли Миног - оженио се пре 6 месеци, а сад се извињава

"СПАВАО БИХ С ЊОМ И ОЖЕНИО ЈЕ!" Скандал премијера Аустралије са Кајли Миног - оженио се пре 6 месеци, а сад се извињава

АУСТРАЛИЈСКИ премијер Ентони Албанезе упутио је недвосмислено извињење због коментара о поп звезди Кајли Миног које је прошле недеље изнео током гостовања у једном подкасту. Његове изјаве изазвале су талас осуда, а критичари су их назвали „потпуно непримереним” и поручили да „омаловажавају функцију премијера”, пише Би-Би-Си.

06. 07. 2026. у 18:21 >> 18:21

Коментари (14)

Конкурс је отворен: ко закасни – остаје без шансе за РОМА Цомпанy субвенције