ХАПШЕЊЕ У НОВОМ САДУ: Три лица "пала" због крађе, прозводње екплозива и опојних супстанци
ПРИПАДНИЦИ Министраства унутрашњих послова у Новом Саду ухапсили су Д.Б. (1998) из Београда због постојања основа сумње да је учинио кривично дело разбојништва у покушају и тешку крађу, саопштила је полицијска управа у Новом Саду.
Фото: И. М.
Како су навели у саопштењу сумња се да је јуче Д.Б уз претњу ножем од раднице једне продавнице покушао да узме новац из касе, као и да је 14. септембра једној Новосађански на улици стргао златни ланчић. Одређено му је заврђавање од 48 сати а уз кривичну пријаву приведен је надлежном тужилаштву.
Полиција у Новом Саду такође је ухапсила Н.К.(1998) због сумње да је извршио кривично дело недозвољену производњу ношење и промет оружја и експлозивних материја. Полиција је у једном угоститељском објекту пронашла и пиштољ са седам метака.
Ухапшен је и А.М. 1999 из Новог Сада због сумње да је код њега пронашла 62,7 грама марихуне, дигиталну вагицу и као и пиштољ.
(kurir.rs)
Препоручујемо
ИДЕ ПРЕД ТУЖИОЦА: Кривична пријава против мушкарца из Јагодине због тешке крађе
21. 09. 2020. у 15:16
УКРАО 32 АУТОМОБИЛА: Ухапшен Шапчанин осумњичен за тешле крађе широм Србије
04. 09. 2020. у 18:13
Удар на српске светиње: Како је мржња према држави и СПЦ претворила Нови Сад у попориште напада
Суштина српског аутошовинизма најбоље се види у хрватском огледалу. Том антинародном и антинационалном (само)разумевању, пратећој идеологији и њеној паранаучној потки, склони су елитни „учени“ Срби које видим као против дома спремне.
15. 04. 2026. у 14:36
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
Трагач из "потере" се срушио на под усред емисије: Настао мук у студију, видите реакцију Мемедовића (ВИДЕО)
ВОДИТЕЉ је поставио такмичару питање након којег је у студију уследила неочекивано забавна и занимљива ситуација.
14. 04. 2026. у 08:09
Коментари (0)