УЖАС У ЛЕСКОВЦУ! Дечака (12) ударио аутомобил на тротоару, малишан тешко повређен
ДЕЧАКА старог 12 година ударио је аутомобил вечерас око 20.30 сати испред маркета у Улици Степе Степановића у Лесковцу.
Фото: М. Нићифоровић/Илустрација
Он је хитно превежен у лесковачку болницу са тешким телесним повредама али није животно угрожен, пише Југмедиа.
Како тврде очевици, возач је дечака ударио на тротоару док је покушавао да се паркира испред продавнице.
Полиција је на лицу места и врши увиђај.
(Југмедиа)
Препоручујемо
ЧУЈ ИЗВИНИ, ПА НЕМАМ 12 ГОДИНА! Испливао снимак наводне свађе Ковачевића и девојке
19. 09. 2020. у 20:00
"НАДАМО СЕ ДА ЋЕ ОСТАТИ У СКЛАДИШТУ" Хрватски министар у паници због најновијих ракета: Вучићева Србија и снага наше војске једина тема!
СРБИЈА председника Александра Вучића и снага наше војске, која је Вучићевим залагањем подигнута из пепела, једина је тема у Хрватској!
10. 03. 2026. у 18:10
ШОК ИСТРАГА АМЕРИКАНАЦА: Ево ко је гађао иранску школу у којој су погинуле девојчице
АМЕРИЧКИ војни истражитељи верују да је вероватно да су америчке снаге одговорне за напад на иранску школу за девојчице у којем је у суботу погинуло више десетина деце, али још нису донели коначан закључак нити су завршили истрагу, рекли су за Ројтерс двојица америчких званичника.
06. 03. 2026. у 08:23
ТРАМП НИ НЕ ПОМИШЉА ДА УДАРИ НА ОВО ОСТРВО: Кад би се то десило Иран би пропао - бомбе одјекују по целој земљи, само тај део не дирају ФОТО
ВЕЋ више од недељу дана, из Техерана и остатка Ирана стижу драматичне слике уништених складишта горива и стубова црног дима који су настали услед израелско-америчког бомбардовања. Али једно место у северном Персијском заливу остало је нетакнуто.
10. 03. 2026. у 21:47
Коментари (1)