НОВИ ДЕТАЉИ ТРАГЕДИЈЕ НА ТИСИ: Девојчица (7) побегла кроз прозор и отишла са братом на реку, па испала из чамца?

Татјана Марковић

07. 09. 2020. у 11:18

РОНИОЦИ Жандармерије наставили су потрагу у Тиси за седмогодишњом О. Т. из Бачког Петровог Села чији је нестанак јуче пријављен.

НОВИ ДЕТАЉИ ТРАГЕДИЈЕ НА ТИСИ: Девојчица (7) побегла кроз прозор и отишла са братом на реку, па испала из чамца?

Фото: В. Митрић

Како Телеграф сазнаје, О. Т. и њен годину дана млађи брат често су са покојним оцем ишли на пецање на реку. Јуче, по навици, отишли су тамо сами.

Наводно су, према речима нашег извора, кроз прозор изашли из куће и отишли на реку, неколико километара даље од села.

- Према наводима дечака, он је лежао у једном чамцу, док се његова сестра играла у другом чамцу. Дечак је испричао да је "чуо да је нешто бућнуло", а потом устао, и видео да му сестре нема - каже наш звор упознат са случајем.

Дечак је потом, додаје наш извор, отишао назад у село и пријавио нестанак своје сестре.

Како сазнајемо, у чамцима су нађене ствари и дечака и девојчице.

(Телеграф)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Трампу стигле најгоре могуће вести: Није добро по америчког председника

Трампу стигле најгоре могуће вести: Није добро по америчког председника

Подршка америчком председнику Доналду Трампу пала је на најнижи ниво у његовом тренутном мандату, а Американци су све више незадовољни његовим поступањем са трошковима живота и ратом са Ираном, показују резултати нове анкете Ипсоса.

28. 04. 2026. у 20:51

Коментари (1)

Штекаре! Сандра Африка жестоко о фудбалерима - Ни 50 евра да изваде за песму