СИН (17) ИЗБО ОЦА У ПРИСУСТВУ МАЈКЕ: Детаљи породичне трагедије у Параћину
СЕДАМНАЕСТОГОДИШЊИ младић М.М. из Параћина, који је вечерас око 19,15 сати нанео више убода ножем свом оцу Бобану М. (42), који је услед тешких повреда преминуо, још није саслушан, али ће му после саслушања највероватније бити одређен притвор, сазнају “Новости”.
Фото: Depositphotos
До трагедије је дошло у породичном стану у Немањиној улици, након свађе. Трагедија се догодила у присуству мајке, која је одмах и позвала Службу хитне медицинске помоћи, а затим је Хитна обавестила полицију.
Тешко повређени отац још је давао знаке живота кад су лекари стигли, али је подлегао повредама након што је превезен у болницу.
Нешто касније стигла је полиција, а увиђај је у току.
Према незваничним сазнањима, младић је имао одређене психичке проблеме, али ће са кривичном пријавом за убиство ипак бити приведен вишем јавном тужиоцу у Јагодини после истека притвора.
Тело жртве биће послато на обдукцију.
Полицији, иначе, до сада није пријавqивано насиље у овој породици.
Препоручујемо
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"ЈЕСТЕ, ШЕСТ ГОДИНА СМО ГЛУМИЛИ ПАР" Рада о вези са Миланом, ставила тачку на спекулаије: "Поповић нас је натерао..."
"МЕНЕ је то тада сметало, нисам се сналазила..."
07. 07. 2026. у 09:36
НОВИНАРКА МАРИЈА НАЂЕНА МРТВА У АУТУ: Камере снимиле последње тренутке
ГРЧКУ је потресла вест о изненадној смрти новинарке Марије Антонијанаки, која је пронађена мртва у свом аутомобилу у Ираклиону на Криту.
06. 07. 2026. у 10:26
"СПАВАО БИХ С ЊОМ И ОЖЕНИО ЈЕ!" Скандал премијера Аустралије са Кајли Миног - оженио се пре 6 месеци, а сад се извињава
АУСТРАЛИЈСКИ премијер Ентони Албанезе упутио је недвосмислено извињење због коментара о поп звезди Кајли Миног које је прошле недеље изнео током гостовања у једном подкасту. Његове изјаве изазвале су талас осуда, а критичари су их назвали „потпуно непримереним” и поручили да „омаловажавају функцију премијера”, пише Би-Би-Си.
06. 07. 2026. у 18:21 >> 18:21
Коментари (5)