ОТАЦ МИ ЈЕ ПОГИНУО, БРАТ СЕ БОРИ ЗА ЖИВОТ... Потресна исповест Николе, брата Александра који је тешко повређен у несрећи на Миљаковцу
- ОТАЦ ми је погинуо, брат се бори за живот, мајка и бака су болесне, сестра још мала. Сви смо неутешни због онога што нам се догодило.
Фото: Фацебоок
- Све је пало на мене и не знам како ћу се изборити. Да ли је то ствар судбине или чега већ... Али знам да морам да идем напред и захваљујући рођацима и пријатељима који су мојој породици нашли у овим тужним данима, надам се да ће савладати све препреке и урадити све што могу и како најбоље знам и умем.
Овако за "Новости" прича Никола Жугић брат Александра Жугића који је тешко повређен у саобраћајној несрећи у којој је, нажалост, живот изгубио њихов отац Милош.
Од тренутка кад се сазнало за несрећу породични дом Жугића на Миљаковцу пун је родбине, пријатеља и комшија који су дошли да помогну деветнаестогодишњем Николи и нађу му се у овим тешким тренутцима.
Целу причу прочитајте у сутрашњем штампаном издању.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
ИСТРАГА НЕСРЕЋЕ НА МИЉАКОВЦУ: Комшије и рођаци тврде - Милош никада није пио алкохол
02. 09. 2020. у 17:41
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ПУТИН НАЈАВИО ПАКАО ЗА УКРАЈИНУ: Одговорићемо неколико пута снажније
ПРЕДСЕДНИК Русије Владимир Путин изјавио је да ће одговори Москве на ударе по руској територији бити „узајамни, али неколико пута снажнији“.
13. 07. 2026. у 17:41
ЗАШТО ЈЕ ДУБРАВКА МИЈАТОВИЋ ЗАИСТА НАПУСТИЛА СЕРИЈУ "СРЕЋНИ ЉУДИ"? "Морала сам да побегнем..."
ДУБРАВКА Мијатовић напустила је серију 'Срећни људи' из личних разлога, а не због хонорара.
10. 07. 2026. у 15:07
ОБЈАВЉЕНЕ ТАЧНЕ АДРЕСЕ У ЕУ: "Немачка главна база за производњу оружја за Украјину" Чека се реакција Москве
НЕМАЧКА је практично постала главна индустријска база украјинског војно-индустријског комплекса у рату против Русије, а управо Берлин стоји иза терористичких напада на руске цивилне циљеве, рекао је лидер покрета „Друга Украјина“ Виктор Медведчук. Истовремено, он је открио адресе најважнијих немачких компанија које производе оружје за Украјину.
13. 07. 2026. у 12:47
Коментари (0)