ЗАПЛЕЊЕНО 7.500 ПАКЛИЦА: Краљевачка полиција спречила шверц цигарета
ПО налогу Основног јавног тужилаштва, припадници Министарства унутрашњих послова у Краљеву поднеће кривичну пријаву против тридесетосмогодишњег мушкарца из Рашке због сумње да је шверцовао акцизне производе.
Фото: ПУК
Полиција је, у сарадњи са Пореском полицијом, на Ибарској магистрали у Конареву надомак Краљева, у пртљажнику „пасата“ којим је управљао осумњичени, пронашла и запленила 7.500 паклица цигарета без акцизних маркица и одговарајуће документације.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
ЗАПЛЕЊЕНО 2.559 ПАКЛИЦА: Краљевачка полиција спречила шверц акцизне робе
24. 08. 2020. у 15:05
ШВЕРЦ ДУВАНА: Цариници запленили цигарете и дуван вредан 25.000 евра
16. 08. 2020. у 15:13 >> 14:52
СПРЕЧЕН ШВЕРЦ ЦИГАРЕТА: У Подгорици заплењен товар цигарета вредан МИЛИОН евра
10. 08. 2020. у 15:41
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ПУТИН НАЈАВИО ПАКАО ЗА УКРАЈИНУ: Одговорићемо неколико пута снажније
ПРЕДСЕДНИК Русије Владимир Путин изјавио је да ће одговори Москве на ударе по руској територији бити „узајамни, али неколико пута снажнији“.
13. 07. 2026. у 17:41
ЗАШТО ЈЕ ДУБРАВКА МИЈАТОВИЋ ЗАИСТА НАПУСТИЛА СЕРИЈУ "СРЕЋНИ ЉУДИ"? "Морала сам да побегнем..."
ДУБРАВКА Мијатовић напустила је серију 'Срећни људи' из личних разлога, а не због хонорара.
10. 07. 2026. у 15:07
ОБЈАВЉЕНЕ ТАЧНЕ АДРЕСЕ У ЕУ: "Немачка главна база за производњу оружја за Украјину" Чека се реакција Москве
НЕМАЧКА је практично постала главна индустријска база украјинског војно-индустријског комплекса у рату против Русије, а управо Берлин стоји иза терористичких напада на руске цивилне циљеве, рекао је лидер покрета „Друга Украјина“ Виктор Медведчук. Истовремено, он је открио адресе најважнијих немачких компанија које производе оружје за Украјину.
13. 07. 2026. у 12:47
Коментари (0)