ИЗБОДЕН НА ОКРЕТНИЦИ ТРОЛЕЈБУСА: Мушкарац (29) са раном у пределу грудног коша пребачен на Ургентни центар
МУШКАРАЦ стар 29 година пребачен је на Ургентни центар у Београду након што је убоден ножем у пределу грудног коша, речено је јутрос Танјугу у београдској Хитној помоћи.
Милутин Лабудовић
Како је наведено, мушкарац је убоден синоћ у 21.25 на окретници тролејбуса 29.
У Београду су се ноћас догодиле и две саобраћајне незгоде, али у њима није било теже повређених.
Дежурало је 20 екипа Хитне помоћи, које су имале 85 интервенција, од којих је 12 било на јавном месту.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
МУШКАРАЦ ПОГИНУО КОД ЧОКЕ: Повређено седам путника када је „стојадином“ ударио у комби
18. 07. 2026. у 10:58
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
СВЕ КЉУЧА ОКО ФОКЛАНДСКИХ ОСТРВА: Аргентински председник послао поруку која ће разбеснети Британце
ПРЕДСЕДНИК Аргентине Хавијер Милеј изјавио је да је његова влада "сваким даном све ближе" повратку суверенитета над Фокландским острвима, продубљујући дипломатски спор изазван политички обојеним слављем репрезентације Аргентине након победе над Енглеском на Светском првенству раније ове седмице, пише бриселски портал Политико.
17. 07. 2026. у 14:37
НОВА ФАЗА СУКОБА НА БЛИСКОМ ИСТОКУ: Иран први пут директно напао ову земљу!
ИРАН је саопштио да је у петак извео нове нападе на америчке објекте на Блиском истоку, укључујући и први директан напад у Сирији, након шесте узастопне ноћи америчких удара на иранске војне објекте.
17. 07. 2026. у 12:51
КАТАСТРОФА Колико Украјина сада има становника - а колико их је било пре рата: бројеви застрашујући, нема људи за обнову земље
НА територији под контролом Кијева остало је између 22 и 25 милиона становника, док ратни губици, масовно исељавање, низак наталитет и убрзано старење становништва гурају Украјину ка демографској кризи која би могла из темеља да промени националну, економску и друштвену структуру земље, пише „Азија тајмс”.
16. 07. 2026. у 19:23
Коментари (0)