ТУЖАН КРАЈ ПОТРАГЕ ЗА БОШКОМ: Тело нађено у Дунаву, Кладовљани у шоку

РЕЧНА патрола Граничне полиције Ђердап извукла је беживотно тело Бошка М. (43) из Дунава, који је нестао пре два дана.

ТУЖАН КРАЈ ПОТРАГЕ ЗА БОШКОМ: Тело нађено у Дунаву, Кладовљани у шоку

Novosti

Бошко Маћашев (43), радник „Ђердап услуга“ из Кладова утопио се у суботу увече на кладовској плажи. Његово тело пронашли су рибари два километра низводно код села Костол.

Маћашев је, причају Кладовљани, био добар пливач. Претпостављају да је пре одласка кући решио да се окупа. На обали су пронађене његове ствари а како се није вратио кући одмах је алармирана полиција.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ОБЈАВЉЕНЕ ТАЧНЕ АДРЕСЕ У ЕУ: Немачка главна база за производњу оружја за Украјину Чека се реакција Москве

ОБЈАВЉЕНЕ ТАЧНЕ АДРЕСЕ У ЕУ: "Немачка главна база за производњу оружја за Украјину" Чека се реакција Москве

НЕМАЧКА је практично постала главна индустријска база украјинског војно-индустријског комплекса у рату против Русије, а управо Берлин стоји иза терористичких напада на руске цивилне циљеве, рекао је лидер покрета „Друга Украјина“ Виктор Медведчук. Истовремено, он је открио адресе најважнијих немачких компанија које производе оружје за Украјину.

13. 07. 2026. у 12:47

Коментари (1)

СЛОБОДА КОЈОЈ ЈЕ ТЕШКО ОДОЛЕТИ: Зашто овог лета сви желе да пробају СУП даску?