ОВО ЈЕ АЛЕКСАНДРА КОЈА ЈЕ СА ДЕТЕТОМ СКОЧИЛА СА ТЕРАСЕ У ЛАЗАРЕВЦУ: Студирала дефектологију да би помагала другима (ФОТО)

Г.Н.

21. 08. 2020. у 12:30

КАКО сазнају "Новости" са терасе зграде у Карађорђевој улици у Лазаревцу, са дететом, јутрос око 8 и 50 скочила је Александра Е.Т. из Лазаревца.

ОВО ЈЕ АЛЕКСАНДРА КОЈА ЈЕ СА ДЕТЕТОМ СКОЧИЛА СА ТЕРАСЕ У ЛАЗАРЕВЦУ: Студирала дефектологију да би помагала другима (ФОТО)

Фото: Приватна архива

Александра је била јединица, а са сином и мужем је живела у стану у згради у центру Лазаревца, који је наследила од деде.

Студирала је дефекрологију, и била на четвртој години студија, са неколико испита који су јој остали до завршетка факултета.

Фото: Приватна архива

Како сазнајемо од рођака, Александрин отац је био проблематичан и умро од дроге. Александра је уписала дефектологију, како би помагала људима у тешким ситуацијама.

Увиђај је и даље у току, а истрага ће утврдити да ли је у питању самоубиство.

Иначе, рођаци Александре негирају да је она скочила са терасе. Више о томе можете прочитати КЛИКОМ ОВДЕ.

Подсетимо, Александра је преминула док је њен син, дечак Теород, рођен 2017. године, хитно превезен у Ургентни центар.


Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне

ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне

СРЕЋКО Стефановић (22), Саша Станковић (22) и Далибор Петровић (24) оглашени су данас кривим у Вишем суду у Београду за тешко убиство Станимира Брајковића (74) на безобзиран и насилнички начин у затвору Падинска Скела почетком фебруара 2024. године. Овом првостепеном пресудом Стефановић је осуђен на 19 година затвора, а Станковић и Петровић на по 18 година.

11. 12. 2025. у 16:22

Коментари (7)

ЧИТАВ ГРАД У АУСТРИЈИ ОСТАО ЗАТЕЧЕН ЗБОГ СРБА: Ево шта су урадиле делије (ВИДЕО)