ОТКРИВЕНО КО ЈЕ ПУЦАО ИЗ АУТОМОБИЛА КОД ЧАЧКА: Полиција га привела - а ево и зашто је пуцао!

Новости онлине

12. 08. 2020. у 22:11

КАКО сазнају "Новости" полиција је привела Милоша К. (1991) из села Виљуша код Чачка, због сумње да је пуцао у ваздух из кола у Заблаћу.

ОТКРИВЕНО КО ЈЕ ПУЦАО ИЗ АУТОМОБИЛА КОД ЧАЧКА: Полиција га привела - а ево и зашто је пуцао!

Depositphotos

Све указје на то да је пуцао из стартног пиштоља, а разлог за овакво понашање је то што му се породила жена.

Одузет му је пиштољ који је послат на вештачење, а о свему је обавештено тужилаштво, сазнају "Новости".

Кад вештачење буде готово, тужилац ће видети да или има елемената кривичног дела или ће против Милоша К. бити поднета прекршајна пријава.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ТА КУЋА ЈЕ СТВАРНО УКЛЕТА Мајци и оцу пререзао гркљан, па себи исекао вене: Нови детаљи породичне трагедије у Чачку

"ТА КУЋА ЈЕ СТВАРНО УКЛЕТА" Мајци и оцу пререзао гркљан, па себи исекао вене: Нови детаљи породичне трагедије у Чачку

ПРВИ резултати истраге трагедије која је откривена у суботу ујутру у породичној кући у близини „Слободине“ раскрснице у Чачку, говоре да је Владимир Чарапић (47) ножем преклао врат својој мајци Мили (72), а потом и свом оцу Неђу (79). Затим је себи истим сечивом нанео више убода по грудима и стомаку, а на крају је пререзао вене леве руке и тако на смрт искрварио.

07. 12. 2025. у 13:36

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.

07. 12. 2025. у 11:41

Коментари (4)

КАРЛЕУША ОТКРИЛА ЦЕЦИ ИСТИНУ О СНАЈИ: Није остала равнодушна на речи о Вељку и Богдани