ВЕРЕНИЦА ПРОНАШЛА МОМКА У ТУШ КАБИНИ: Детаљи трагедије у соби лесковачког хотела
У соби једног од лесковачких хотела, у понедељак увече, пронађено је тело тридесетдеветогодишњег мушкарца који није давао знаке живота, а претпоставља се да је извршио самоубиство вешањем.
Фото: Фацебоок
Догађај је потврдила лесковачка полиција, а према незваничним информацијама, младић је пронађен у туш кабини хотелске собе на периферији града
Несрећни Горан С. је родом из села Негосавље у општини Медвеђа, али се пре много година одселио у Београд где је живео и радио. У родни крај је дошао на одмор са девојком са којом је планирао венчање.
Незванично сазнајемо да га је она и пронашла у купатилу хотела, али су лекари Хитне помоћи, када су стигли на лице места, могли само да констатују смрт.
Несрећни младић је у родном селу провео неколико дана, а на дан трагедије је са својим родитељима и вереницом боравио у Лесковцу где је будућа снајка од његових родитеља добила на поклон златни накит.
- Били су весели и ништа није указивало да би Горан могао да се одлучи на то да себи одузме живот. У уторак је требало да буде на послу, а собу у хотелу је изнајмио како би се одморио пред пут у Београд – причају мештани Негосавља.
Горан је, наводно, послао своју девојку до аутомобила, који је био паркиран испред хотела, да му донесе неке ствари, а када се она вратила у собу затекла је стравичан призор.
Њихови чланови да када следећег пута дођу у Горанов радни крај, у једном од ресторана у Медвеђи, званично прославе веридбу окончани су одлуком несрећног младића да себи одузме живот. Мотиви за трагичну одлуку нису познати нити у Горановом родном крају могу да их наслуте. Описују га као вредног, поштеног и веселог младића и истичу да баш ништа није указивало на то да би он уопште могао и да помисли да себи одузме живот.
- Имао је све у животу. Био је успешан у послу, а коначно је и одлучио да се ожени и да створи своју породицу. Са девојком се лепо слагао и били су складан пар. Шта се то десило то нико не може да вам каже, па ни његови најближи, јер се баш ни на шта није жалио – причају у Горановом селу.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
"РАДИО" ШРАФЦИГЕР: Два младића повређена у тучи у Чачку, полиција трага за нападачима
03. 08. 2020. у 22:35
ПРОНАЂЕНО ТЕЛО АЛЕКСАНДРА (19) КОЈИ ЈЕ НЕСТАО НА БУБЛИЧКОМ ЈЕЗЕРУ
04. 08. 2020. у 10:45 >> 11:01
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
САМО НЕКОЛИКО САТИ НАКОН ПОБЕДЕ НА СП: Аргентина жестоко оптужила Енглеску и британску морнарицу
АРГЕНТИНА је поново отворила спор са Великом Британијом око Фокландских острва. Само неколико сати након победе над Енглеском у полуфиналу Светског првенства, Буенос Ајрес је оптужио британску ратну морнарицу за, како тврди, „незаконит упад“ у аргентинске територијалне воде.
16. 07. 2026. у 14:34
НАПАДНУТ ДУБАИ: Одјекнула страшна експлозија (ВИДЕО)
Снажне експлозије одјекнуле су у четвртак увече у центру Дубаија, док су изнад града, према извештајима очевидаца, пресретнути пројектили током обновљених иранских напада на циљеве у Уједињеним Арапским Емиратима.
16. 07. 2026. у 19:15
ВОДИТЕЉКА ГОДИНАМА НЕ СПАВА СА МУЖЕМ: "То је за мене трауматично!"
ВОДИТЕЉКА са супругом већ годинама не спава у истом кревету...
14. 07. 2026. у 11:17
Коментари (0)