НЕБОЈША И ЖЕЉКА ПОГИНУЛИ КОД ШАПЦА: Откривен идентитет брачног пара настрадалог у стравичној несрећи

С.К.

25. 07. 2020. у 15:09

У САОБРАЋАЈНОЈ несрећи код Шапца погинули су Небојша М. (46) и његова супруга Жељка (39) из Лаћарка.

НЕБОЈША И ЖЕЉКА ПОГИНУЛИ КОД ШАПЦА: Откривен идентитет брачног пара настрадалог у стравичној несрећи

Фото: А.Д.

Они су како смо смо раније писали, настрадали у стравичној саобраћајној несрећи на пружном прелазу у Змињаку код Шапца, а њихова деца су пребачена у болницу.

Према првим информацијама воз је ударио у "форд фокус", бацио аутомобил поред пруге, а закочио је тек после 120 метара.

Како је саопштено из "Инфраструктура железнице Србије", судар се догодио у 10.55 сати, а путни прелаз обезбеђен је вертикалном друмском сигнализацијом.

У саопштењу се наводи да је машиновођа звучном сигнализацијом најављивао да воз прилази путном прелазу и почео је да кочи када је приметио аутомобил на путном прелазу, али друмско возило и поред свих знакова упозорења није на време успело да пређе пругу, наводи се у саопштењу.

На лице места изашли су припадници МУП-а, Хитне помоћи и железнице, а железничка комисија за ислеђење ванредних догађаја утврдиће све детаље несреће.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Трампу стигле најгоре могуће вести: Није добро по америчког председника

Трампу стигле најгоре могуће вести: Није добро по америчког председника

Подршка америчком председнику Доналду Трампу пала је на најнижи ниво у његовом тренутном мандату, а Американци су све више незадовољни његовим поступањем са трошковима живота и ратом са Ираном, показују резултати нове анкете Ипсоса.

28. 04. 2026. у 20:51

Коментари (7)

Донео јој је огромну славу: Који надимак је Зорице Брунцлик имала на почетку каријере?