УХВАЋЕН 21 ИЛЕГАЛНИ МИГРАНТ: Код једног се сумња на вирус корона
ПРИПАДНИЦИ Граничне полиције су у рејону границе са Бугарском у тимочком делу општине Неготин, незванично сазнајемо, ухватили групу од 21 мигранта из различитих земаља Блиског истока.
Фото: ЕПА
Мигранти су у петак затечени у рејону села Ковилово у општини Неготин. Након што су серолошким тестовима тестирани на присуство вируса корона њих 20 је током вечери превезено у неки од центара за смештај избеглица.
Један од миграната, који је имао ИгМ позитиван тест на антитела, који показује акутно стање, у суботу преподне је тестиран ПЦР методом и такође транспортован до једног од колективних центара у Србији где ће бити у изолацији док не стигну резултати теста.
У Министарству унутрашњих послова Србије се о овом случају још увек нису огласили.
Препоручујемо
ПРОВАЛА У „ТЕЛЕНОРОВУ“ ПРОДАВНИЦУ: Сав крвав странац молио за помоћ
17. 07. 2020. у 17:31 >> 17:30
СИПА СПРЕЧИЛА КРИЈУМЧАРЕЊЕ 13 МИГРАНАТА У ЕУ: Двоје људи кријумчарили и децу
14. 07. 2020. у 14:16
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
НАШЕ КОМШИЈЕ ОКРЕНУЛЕ ЛЕЂА УКРАЈИНИ: Велики шамар за Зеленског
БУГАРСКИ министар одбране, Димитар Стојанов, изјавио је данас да та земља неће више да шаље оружје Украјини.
09. 06. 2026. у 15:10
ХРВАТСКА СЕ ОПАСНО НАОРУЖАВА: Стиже француско оружје, Загреб модернизује и немачке хаубице
ХРВАТСКА ће, осим набавке 18 нових самоходних хаубица "цезар" од Француске, модернизовати и 14 постојећих немачких "панцир" хаубица које је купила 2014. године, произлази из заједничке изјаве о појачаној сарадњи немачке и хрватске владе.
09. 06. 2026. у 12:21
НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²
"УНИОНИСТИЧКИ покрет је одувек постојао и он је и даље жив унутар нашег друштва. Несумњиво је да је ова дискусија легитиман део политичког процеса у земљи. Ја лично никада не бих могао да гласам против уједињења."
02. 06. 2026. у 21:24
Коментари (2)