ПОТРЕСНА ФОТОГРАФИЈА: Малу Клару (11) извлаче из Лима

ОТАЦ Ивица Д. (48) и једно дете успели су да се спасу а за другим дететом је потрага трајала али се завршила трагично.

ПОТРЕСНА ФОТОГРАФИЈА: Малу Клару (11) извлаче из Лима

Фото: А.Р.

ТЕЛО 11-годишње девојчице Кларе за којом су трагали рониоци Жандармерије након саобраћајне несреће која се синоћ догодила код Пријепоља, када је породица из Панчева слетела с пута у реку Лим, пронађено је данас.

Фото: А.Р.

Породица која је синоћ код Пријепоља доживела тешку саобраћајну несрећу, када је ауто слетео са пута и упао у реку Лим, била је на одмору на Златару.

Ивица Д. (48) стигао је у поподневним сатима са децом у Пријепоље и у повратку ка Златару дошло је до ужасне несреће, када су аутом слетели у Лим.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ОБЈАВЉЕНЕ ТАЧНЕ АДРЕСЕ У ЕУ: Немачка главна база за производњу оружја за Украјину Чека се реакција Москве

ОБЈАВЉЕНЕ ТАЧНЕ АДРЕСЕ У ЕУ: "Немачка главна база за производњу оружја за Украјину" Чека се реакција Москве

НЕМАЧКА је практично постала главна индустријска база украјинског војно-индустријског комплекса у рату против Русије, а управо Берлин стоји иза терористичких напада на руске цивилне циљеве, рекао је лидер покрета „Друга Украјина“ Виктор Медведчук. Истовремено, он је открио адресе најважнијих немачких компанија које производе оружје за Украјину.

13. 07. 2026. у 12:47

Коментари (1)

СЛОБОДА КОЈОЈ ЈЕ ТЕШКО ОДОЛЕТИ: Зашто овог лета сви желе да пробају СУП даску?