ЈОВАНИЦА ИЗМЕНИО ОДБРАНУ: Суђење за убиство Марка Радовића јула 2018.
МАРКО није налетео на нож! Да је био на фрижидеру, видео сам док ме је Марко ударао свом снагом рукама и ногама по глави и телу. Дохватио сам нож и убо га. Сећам се да сам га после левом руком одгурнуо од себе, док сам у десној држао нож. Онда ми је пао мрак на очи и више се ничега не сећам.
Фото Фејсбук
Овим речима је у среду, у наставку суђења за убиство Марка Радовића, студента из Босне и Херцеговине изменио, односно допунио своју одбрану Горан Абдулов, познатији као трансвестит Јованица, који се терети за овај злочин.
- Следеће чега се сећам је да сам лежао на Марку и да сам на његовом левом рамену видео посекотину - испричао је оптужени. - Устао сам, склонио се у страну, а Марко је истрчао из стана у двориште. Изашао сам и ја напоље и видео сам Марка како стоји у дворишту сав крвав. Истрчао сам на капију и отишао одатле.
Убиство се догодило 7. јула 2018. у стану у Земуну, у којем је Радовић живео као подстанар. Он је убоден ножем, након чега је насмрт искрварио на улици. Дан касније, због овог убиства ухапшен је Горан Абдулов, који је, по сопственом признању, био у емотивној вези са студентом из БиХ.
Препоручујемо
"ВИ СТЕ ЧОВЕК У ОЧАЈНОМ ПОЛОЖАЈУ" Орбан упутио бруталну поруку Зеленском: Свако ће добити оно што заслужује
МАЂАРСКИ премијер Виктор Орбан упутио је поруку украјинском председнику Владимиру Зеленском на друштвеној мрежи Икс у којој наводи да му се чини да "нећемо моћи да дођемо до разумевања".
22. 01. 2026. у 17:27
ТРАМП САОПШТИО УДАРНУ ВЕСТ О ГРЕНЛАНДУ У ДАВОСУ
ПРЕДСЕДНИК САД Доналд Трамп рекао је да неће користити силу против Гренланда.
21. 01. 2026. у 15:13
КОЛИНДА СКОЧИЛА У ЛЕДЕНО МОРЕ: "Види се да из авиона да је АИ" - многи не верују њеном снимку са Антартика (ВИДЕО)
БИВША председница Хрватске Колинда Грабар-Китаровић скочила је у ледено море на Антартику, а снимак тог скока објавила је на свом налогу на друштвеној мрежи Инстаграм.
22. 01. 2026. у 10:10
Коментари (0)