ЦРН ВИКЕНД НА ШАБАЧКИМ ПУТЕВИМА: Погинуло троје
У САОБРАЋАЈНИМ несрећама у шабачком крају, током винкенда, животе је изгубило троје људи, потврдило је за "Новости" Основно јавно тужилаштво у овом граду.
Фото: Д. Дозет
У недељу увече у Горњој Врањској погинуо је бициклиста А.Н. (67) из тог села. На њега је налетео камион за чијим је управљачем био М.Н. (42) из Градојевића.
Такође у недељу, настрадао је М.П. (80) из Меховина. Док је возио мопед ударио га је камион којим је управљао Д.Т. из села Риђаке.
У суботу, док се кретао путем у Рибарима, смртно је страдао Н.К. (88) из села Дворска. Ударило га је возило којим је управљао Д.М. из Маова.
Препоручујемо
ТЕШКА САОБРАЋАЈКА КОД УБА: Ауто слетео с пута па се преврнуо, сувозач страдао на месту
13. 07. 2020. у 09:55
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"СРБИЈА ЈЕ ПОЧАСНИ ГОСТ У ПАРИЗУ" Милановић побеснео: Они нису ни у ЕУ, ни у НАТО, ни у Коалицији вољних
ПРЕДСЕДНИК Хрватске Зоран Милановић изјавио је данас да Србија има улогу почасног госта на војном дефилеу у Паризу поводом Дана Бастиље, а да је Хрватска почашћена што су је тамо позвали.
03. 07. 2026. у 15:08
ЗЕЛЕНСКИ ОДЛАЗИ У ИСТОРИЈУ? Овај човек улази у трку за председника Украјине
ВАЛЕРИЈ Залужни, бивши врховни командант и тренутни украјински амбасадор у Уједињеном Краљевству, рекао је садашњем председнику земље, Володимиру Зеленском, да намерава да постане нови председник Украјине.
01. 07. 2026. у 15:45
ЖЕНА ПОДМЕТНУЛА БОМБУ: Шок откриће о нападу на украјинског олигарха (ВИДЕО)
НА СНИМЦИМА се види осумњичена са великим црним шеширом, црним прслуком преко беле одеће и белим спортским патикама.
02. 07. 2026. у 21:58
Коментари (0)