КРВАВ 18. РОЂЕНДАН: У тучи избодени младићи, пребачени у Ургентни, међу њима и слављеник
НОЋАС око пола сата после поноћи дошло је до туче на прослави 18. рођендана, а дошло је и до убадања ножем.
Фото: Shutterstock
Све се догодило испред једног угоститељског објекта на Зрењанинском путу, а више особа је повређено.
Полиција и екипа Хитне помоћи су одмах изашли на терен а лекари су пружили помоћ повређенима.
Младић Б. Ћ. (28) задобио је тешке телесне повреде и превезен је у Ургентни центар где су му лекари констатовали убодну рану у пределу руке, као и повреде главе, преноси Телеграф.
У Ургентном центру су збринути и А. К. (36) и П. П. (31), чије су повреде окарактерисане као лаке телесне повреде.
На лечење у КБЦ Звездара се јавио и слављеник, С. М. (18), који је претрпео више повреда по телу. Код њега су лекари констатовали тешке телесне повреде, због чега је задржан на даљем лечењу и надлежном медицинском праћењу.
Полиција је извршила увиђај на лицу места и интензивно ради на расветљавању околности туче, као и на идентификацији свих учесника.
За сада није познато шта је тачно довело до тога да туча избије међу окупљенима, а мотив сукоба још увек се испитује.
(Информер)
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOKlikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
АМЕРИЧКЕ СНАГЕ НАПУШТАЈУ ИРАК Заиди: Од овог датума креће повлачење војске
ИРАЧКИ премијер Али ел Заиди изјавио је данас да ће америчке војне снаге напустити Ирак до 30. септембра, оценивши да његова посета Вашингтону представља почетак нове фазе у односима две земље, засноване на економској сарадњи, а не на војним везама.
14. 07. 2026. у 19:45
НОВИ ЈЕЗИВ СНИМАК ДРАМЕ У АВИОНУ: Супруга држи Србина да не испадне из авиона (ВИДЕО)
НА лету из Солуна за Михнен прошлог петка догодио се инцидент када је током лета пукао прозор авиона, а онда је дошло до декомпресије кабине.
14. 07. 2026. у 17:57
ВОДИТЕЉКА ГОДИНАМА НЕ СПАВА СА МУЖЕМ: "То је за мене трауматично!"
ВОДИТЕЉКА са супругом већ годинама не спава у истом кревету...
14. 07. 2026. у 11:17
Коментари (0)