ПОЛИЦИЈА У СУРЧИНУ УХАПСИЛА КИНЕСКОГ ДРЖАВЉАНИНА: Градио без дозволе поред ЕКСПО-а

Предраг Стојковић
Предраг Стојковић

21. 08. 2025. у 21:49

ТРЕЋЕ основно јавно тужилаштво у Београду саопштило је данас да су по налогу јавног тужиоца полицијски службеници ПС Сурчин донели решење о задржавању кинеског држављанина C.W. (47) због сумње да је на једном плацу, који се налази у непосредној близини комплекса "EXPO", у својству инвеститора, изградио два објекта за која није претходно издата грађевинска дозвола.

ПОЛИЦИЈА У СУРЧИНУ УХАПСИЛА КИНЕСКОГ ДРЖАВЉАНИНА: Градио без дозволе поред ЕКСПО-а

З. Грумић

Кинески држављанин се терети да је извршио кривично дело Грађење без грађевинске дозволе, а по налогу јавног тужиоца затечени грађевински материјал је одузет од окривљеног и запечаћен, наводи се у саопштењу Трећег основног јавног тужилаштва у Београду.

Окривљени ће у законском року од 48 часова бити доведен у тужилаштво на саслушање, додаје се у саопштењу.

(Танјуг)

БОНУС ВИДЕО - Хеликоптери Ка-32 и Супер пума у акцији гашења пожара у Каменој гори

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВИ СТЕ ЧОВЕК У ОЧАЈНОМ ПОЛОЖАЈУ Орбан упутио бруталну поруку Зеленском: Свако ће добити оно што заслужује

"ВИ СТЕ ЧОВЕК У ОЧАЈНОМ ПОЛОЖАЈУ" Орбан упутио бруталну поруку Зеленском: Свако ће добити оно што заслужује

МАЂАРСКИ премијер Виктор Орбан упутио је поруку украјинском председнику Владимиру Зеленском на друштвеној мрежи Икс у којој наводи да му се чини да "нећемо моћи да дођемо до разумевања".

22. 01. 2026. у 17:27

КОЛИНДА СКОЧИЛА У ЛЕДЕНО МОРЕ: Види се да из авиона да је АИ - многи не верују њеном снимку са Антартика (ВИДЕО)

КОЛИНДА СКОЧИЛА У ЛЕДЕНО МОРЕ: "Види се да из авиона да је АИ" - многи не верују њеном снимку са Антартика (ВИДЕО)

БИВША председница Хрватске Колинда Грабар-Китаровић скочила је у ледено море на Антартику, а снимак тог скока објавила је на свом налогу на друштвеној мрежи Инстаграм.

22. 01. 2026. у 10:10

Коментари (0)

УМРО НА БИНИ: Смрт Љубе Мољца о којој је причала Југа - тог јутра га је јако болела глава, а ближио му се 46. рођендан