ЗОРАНА МИХАЈЛОВИЋ САСЛУШАНА У ТУЖИЛАШТВУ У ОКВИРУ ИСТРАГЕ ЗА ПАД НАДСТРЕШНИЦЕ

БИВША министарка грађевинарства, саобраћаја и инфраструктуре Зорана Михајловић саслушана је данас у истрази која се води поводом случаја пада надстрешнице на Железничкој станици у Новом Саду 1. новембра, у којој је погинуло 16 особа.

ЗОРАНА МИХАЈЛОВИЋ САСЛУШАНА У ТУЖИЛАШТВУ У ОКВИРУ ИСТРАГЕ ЗА ПАД НАДСТРЕШНИЦЕ

Фото Танјуг

Она је саслушана у својству грађанина, а у оквиру истраге коју води Јавно тужилаштво за организовани криминал, потврђено је Танјугу у том тужилаштву.

Михајловићева је саслушана на околности које се тичу уговора, који је закључен у време док је она била на челу надлежног министарства.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

РУСКА ВОЈСКА ЗАТВАРА ОБРУЧ ОКО КРАСНОГ ЛИМАНА: Украјинцима остала само два-три канала снабдевања

РУСКА ВОЈСКА ЗАТВАРА ОБРУЧ ОКО КРАСНОГ ЛИМАНА: Украјинцима остала само два-три канала снабдевања

РУСКИ оператери беспилотних летелица уништавају преостале канале снабдевања Оружаних снага Украјине у Красном Лиману, изјавио је командир посаде извиђачког дрона 25. комбиноване армије групе трупа „Запад“, познат под кодним именом „Морјак“.

15. 07. 2026. у 16:04

Коментари (0)

ВОДИТЕЉКА ГОДИНАМА НЕ СПАВА СА МУЖЕМ: То је за мене трауматично!