ДАНАС БИ ДРАГАН ВЛАХОВИЋ НАПУНИО 55 ГОДИНА: Потресна објава сестре убијеног чувара из "Рибникара" кида душу (ФОТО)

ДРАГАН Влаховић, међу свима омиљени чувар у Основној школи "Владислав Рибникар", којег је дечак Коста прво убио започевши свој масакр 3. маја 2023. године данас би напунио 55 година.

ДАНАС БИ ДРАГАН ВЛАХОВИЋ НАПУНИО 55 ГОДИНА: Потресна објава сестре убијеног чувара из Рибникара кида душу (ФОТО)

Фото: Приватна архива

Његове сестре и родитељи скоро две године живе са тугом и боли без брата и сина велике душе,  који је бринуо о свима њим.

Његова сестра Славица Нешовић написала је на друштвеној мрежи потресну поруку мртвом брату:

Нашем Драгану-Микију,

Време неумитно пролази..
Време не лечи...
Колико пута сам покушала да зауставим мисао, да све стане...
Али, време неумитно пролази...
Ране су дубоке.
Не зацељују.

Public

Сместили смо те Мики мој, душо наша дивна, у тај рањени део срца као непребол.
Мики мој, брате мој, ближе се рођендани мој и твој.

Мисао да ни ове године нећемо моћи да те загрлимо продубљује бол и тугу..
Мисао да нећу моћи да се загледам у очи твоје, боје небеског плаветнила, док ми честиташ рођендан и шалиш се на рачун мојих година(јер ја сам од тебе старија пуних седам година),мами ми и осмех и сузе..

Како се утешити у овим данима кад сећања навиру, кад успомене извиру..
Не помажу ни сузе, ни неми врисак.
Како све то поднети а да срце не задрхти, да још јаче не заболи..
Толико тога бих имала да ти причам...
Мики мој, брате мој, понос што си наш је само мало утеха.
Срца су нам рањена заувек.
Ти си поносу наш, у нашим рањеним срцима заувек.
Волимо те Мики, душо наша дивна, заувек.


 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

СПАВАО БИХ С ЊОМ И ОЖЕНИО ЈЕ! Скандал премијера Аустралије са Кајли Миног - оженио се пре 6 месеци, а сад се извињава

"СПАВАО БИХ С ЊОМ И ОЖЕНИО ЈЕ!" Скандал премијера Аустралије са Кајли Миног - оженио се пре 6 месеци, а сад се извињава

АУСТРАЛИЈСКИ премијер Ентони Албанезе упутио је недвосмислено извињење због коментара о поп звезди Кајли Миног које је прошле недеље изнео током гостовања у једном подкасту. Његове изјаве изазвале су талас осуда, а критичари су их назвали „потпуно непримереним” и поручили да „омаловажавају функцију премијера”, пише Би-Би-Си.

06. 07. 2026. у 18:21 >> 18:21

Коментари (0)

СТРАХ ОД РУСИЈЕ ПРЕД НАТО САМИТ: Европа спрема Источни штит од Финске до Румуније - посебно их брине Ахилова пета