СИН ПОГОЂЕН У СТОМАК, ЖЕНА У НОГУ: Детаљи пуцњаве у Београду, нападач покушао да се убије!
НА Бежанијској коси данас се догодила пуцњава.
Фото: Н. Скендерија/МУП
Према незваничним сазнањима, мушкарац, чији идентитет није саопштен, пуцао је у правцу своје супруге и сина и обоје их ранио.
- Син је погођен у стомак, а жена у ногу - каже добро обавештен извор.
Након пуцњаве, патрола полиције са Новог Београда ухапсила је помахниталог нападача.
- Он је том приликом покушао да се убије, али су га полицајци спречили у тој намери - наглашава извор.
(Информер)
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOKlikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
АМЕРИЧКЕ СНАГЕ НАПУШТАЈУ ИРАК Заиди: Од овог датума креће повлачење војске
ИРАЧКИ премијер Али ел Заиди изјавио је данас да ће америчке војне снаге напустити Ирак до 30. септембра, оценивши да његова посета Вашингтону представља почетак нове фазе у односима две земље, засноване на економској сарадњи, а не на војним везама.
14. 07. 2026. у 19:45
НОВИ ЈЕЗИВ СНИМАК ДРАМЕ У АВИОНУ: Супруга држи Србина да не испадне из авиона (ВИДЕО)
НА лету из Солуна за Михнен прошлог петка догодио се инцидент када је током лета пукао прозор авиона, а онда је дошло до декомпресије кабине.
14. 07. 2026. у 17:57
ВОДИТЕЉКА ГОДИНАМА НЕ СПАВА СА МУЖЕМ: "То је за мене трауматично!"
ВОДИТЕЉКА са супругом већ годинама не спава у истом кревету...
14. 07. 2026. у 11:17
Коментари (0)