НАСИЉЕ У ЦЕНТРУ БЕОГРАДА: Један тинејџер избоден ножем, други претучен, довели их у болницу у сред ноћи

Дејана Калинић
Дејана Калинић

13. 10. 2024. у 18:34

У ИНСТИТУТ за мајку и дете у Београду примљен је тинејџер (17) који је у тучи задобио убодну рану док је његов годину дана старији друг претучен.

НАСИЉЕ У ЦЕНТРУ БЕОГРАДА: Један тинејџер избоден ножем, други претучен, довели их у болницу у сред ноћи

Фото: Shutterstock/Илустрација

Како сазнаје "Телеграф.рс", према изјавама које су дате полицији, њих је на Савском венцу напала група од неколико младића.

У општем метежу један од нападача извадио је нож и у груди убо малоленика.

Њему су констатоване тешке поврде, али и његовом другу који је примљен у болницу са повредом главе.

Полиција је расписала потрагу за нападачима.

Туча се догодила у Улици Светозара Марковића у суботу два сата након поноћи.

Истрага је у току.

БОНУС ВИДЕО: СНИМЦИ СА ЛИЦА МЕСТА: Ово је кућа у којој је мајка убила ћерку у Нишу

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЕКСПЛОЗИЈЕ У ДУБАИЈУ, ДОХИ, ТЕЛ АВИВУ: Иран потврдио смрт Хамнеија (ФОТО/ВИДЕО)

ЕКСПЛОЗИЈЕ У ДУБАИЈУ, ДОХИ, ТЕЛ АВИВУ: Иран потврдио смрт Хамнеија (ФОТО/ВИДЕО)

ИЗРАЕЛ и САД извеле су напад на Иран. У Техерану су одјекнуле детонације, а касније су чуле и у другим местима. Како је речено, циљ напада је елиминисање непосредних претњи које долазе од иранског режима. Операција би, према писању медија, могла да траје неколико дана. У целој земљи проглашено ванредно стање. САД су операцију назвале "Епски бес".

28. 02. 2026. у 10:41 >> 22:21

Коментари (0)

СРБИЈА НАБАВЉА НАЈМОЋНИЈЕ ПВО СИСТЕМЕ Вучићева хитна најава: За два или три месеца обавестићемо јавност