СТРАШАН ПОРОДИЧАН ЗЛОЧИН У НОВОМ ПАЗАРУ: Муж убио супругу, па извршио самоубиство
У НОВОПАЗАРСКОМ насељу Мур дошло је до злочина у породици, када је, према првим незваничним информацијама, мушкарац убио супругу, па извршио самоубиство.
Фото: Н. Скендерија/МУП
- Жена стара 54 године је убијена, а њен супруг (63) је након злочина извршио самоубиство, потврђено је за медије у полицији.
Даљом истрагом биће утврђене све околности које су довеле до овог трагичног догађаја.
Ускоро опширније
Препоручујемо
ФИЦО ШОКИРАН ПОНАШАЊЕМ ТРАМПА: Видно узнемирен сусретом алармирао Европу
СЛОВАЧКИ премијер Роберт Фицо рекао је лидерима Европске уније на самиту прошле недеље да га је "шокирало" расположење председника Сједињених Америчких Држава Доналда Трампа током њиховог састанка у Мар-а-Лагу, изјавило је више европских дипломата, објавио је данас бриселски Политико.
28. 01. 2026. у 07:48
ВОЈСКА НА УЛИЦАМА ПЕКИНГА Кина у фази унутрашњег обрачуна: Хапшења у врху армије за издају у корист САД (ВИДЕО)
КИНА се суочава са једним од најтежих тренутака унутрашње политичко-безбедносне нестабилности у последњој деценији.
28. 01. 2026. у 07:00
ДА ЛИ ЈЕ ТРАМП ЗАСПАО УСРЕД САСТАНКА? "Не! Погледајте, било је прилично досадно!" (ВИДЕО)
ДА ЛИ је заспао или му је само било досадно? За америчког председника Доналда Трампа, све је у оку посматрача, каже он.
30. 01. 2026. у 10:24
Коментари (0)