У ШПАНИЈИ УБИЈЕН БЕОГРАЂАНИН, ЗА КОЈИМ ЈЕ СРБИЈА РАСПИСАЛА ПОТЕРНИЦУ: Крио се иза белгијских докумената

Загорка Ускоковић

14. 08. 2024. у 15:51

Националнa полицијa Шпаније обавстила МУП Србије да је у шпанском граду Естепона убијен српски држављанин, за којим је наша земља расписала потерницу.

У ШПАНИЈИ УБИЈЕН БЕОГРАЂАНИН, ЗА КОЈИМ ЈЕ СРБИЈА РАСПИСАЛА ПОТЕРНИЦУ: Крио се иза белгијских докумената

Фото: Shutterstock

- 12. августа у граду Естепона убијен је српски држављанин С. М. (36) из Београда. Убиство је извршено из ватреног оружја, а С. М. је преминуо на лицу места - изјавио је министар полицие ивица Дачић.

С.М.  је користио лажни идентитет белгијског држављанина. По информацијама шпанске полиције, за сада не постоји веза између овог догађаја и трговине дрогом и организованим криминалом.

За  С.М. је расписана од стране Интерпола Београд међународна потерница, јер је био члан организоване криминалне групе која се бавила неовлашћеном производњом и стављањем у промет опојних дрога, ради непосредног стицања финансијске користи.

- С.М. је имао задатак код утовара кокаина на брод, тако и за праћење дроге, њено вађење из европских лука и даљу дистрибуцију, што је све забележено у комуникацији преко апликације “SkyEcc“ - изјавио је Дачић.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ШОК ИСТРАГА АМЕРИКАНАЦА: Ево ко је гађао иранску школу у којој су погинуле девојчице

ШОК ИСТРАГА АМЕРИКАНАЦА: Ево ко је гађао иранску школу у којој су погинуле девојчице

АМЕРИЧКИ војни истражитељи верују да је вероватно да су америчке снаге одговорне за напад на иранску школу за девојчице у којем је у суботу погинуло више десетина деце, али још нису донели коначан закључак нити су завршили истрагу, рекли су за Ројтерс двојица америчких званичника.

06. 03. 2026. у 08:23

НОВИ ЕКСПЛИЦИТНИ СНИМЦИ МИРЈАНЕ ПАЈКОВИЋ: Полиција сумња КО је на снимку, други мушкарац - одмах саслушана

НОВИ ЕКСПЛИЦИТНИ СНИМЦИ МИРЈАНЕ ПАЈКОВИЋ: Полиција сумња КО је на снимку, други мушкарац - одмах саслушана

РАНИЈЕ је објављен и видео за који је део медија написао да је снимљен у просторијама Владе. Тим поводом огласили су се из Владе Црне Горе, и демантовали те наводе.

07. 03. 2026. у 22:55 >> 23:05

Коментари (0)

ШТА ЋЕ РЕЋИ ЈЕЛЕНА?! Ево шта је Арина Сабелнка радила Новаку Ђоковићу у Индијан Велсу (ВИДЕО)