ОТАЦ АЛБАНАЦА ОТКРИО КО ЈЕ ПУЦАО НА СРПСКЕ ПОЛИЦАЈЦЕ: Како је пасош једног од браће направио пометњу
ФАТОН је брату украо пасош - изјавио је отац Фатона и Артана Хајризија Мустафа Хајризи за којим се трага због убиства једног српског полицајца у Лозници и рањавања другог.
Фото: МУП
Он је за албанске медије рекао да Артан Хајризи није на Косову, већ у Немачкој. Рекао је да је Фатон од Артана узео пасош који је пронађен у Лозници на месту убиства полицајца Николе Крсмановића.
- Фатон је обавио те послове, отишао је у Немачку код брата и украо му пасош - рекао је првобитно.
Даље, изјавио је да његов син Артан ради у Немачкој.
- Артан у Немачкој ради осам година. Чули смо се са њим - рекао је.
Питали су га и да ли зна са ким је био Фатон Хајризи у колима, где је одговорио:
- Не, не, не знам - казао је он.
Подсетимо, Министарство унутрашњих послова Србије саопштило је да је на лицу места пронађен пасош, који су издале косовске власти, на име Артан Хајризи.
(Курир)
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
"НОВОСТИ" САЗНАЈУ: Ево шта је таксиста који је возио убицу Албанца рекао у полицији
18. 07. 2024. у 12:13
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
СВЕ КЉУЧА ОКО ФОКЛАНДСКИХ ОСТРВА: Аргентински председник послао поруку која ће разбеснети Британце
ПРЕДСЕДНИК Аргентине Хавијер Милеј изјавио је да је његова влада "сваким даном све ближе" повратку суверенитета над Фокландским острвима, продубљујући дипломатски спор изазван политички обојеним слављем репрезентације Аргентине након победе над Енглеском на Светском првенству раније ове седмице, пише бриселски портал Политико.
17. 07. 2026. у 14:37
НОВА ФАЗА СУКОБА НА БЛИСКОМ ИСТОКУ: Иран први пут директно напао ову земљу!
ИРАН је саопштио да је у петак извео нове нападе на америчке објекте на Блиском истоку, укључујући и први директан напад у Сирији, након шесте узастопне ноћи америчких удара на иранске војне објекте.
17. 07. 2026. у 12:51
Гром ударио директно у стадо оваца, убио 97 са црним носем - не памте смртоноснији удар у историји
ИЗГУБИЛИ године мукотрпног рада и традиције.
18. 07. 2026. у 18:35
Коментари (0)