УБИСТВО У НОВОМ САДУ: Мушкарац избо жену, па дигао руку на себе
У УЛИЦИ Баја Пивљанина у Новом Саду дошло је до убиства када је мушкарац стар 36 година, ножем убио жену стару 29 година.
Фото: Н. Скендерија/МУП
По речима доктора Зорана Круља портпарола новосадске Хитне помоћи њихова екипа изашла је на лице места у 14:46, затечена је жена стара 29 година са бројним повредама која је преминула на лицу места, док је мушкарац (36) имао вишеструке повреде оштрим предметом које је највероватније сам себи задао.
Увиђај на лицу места је у току.
(Телеграф)
Ускоро опширније
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ОРБАН СЕ ОГЛАСИО ЗБОГ СИТУАЦИЈЕ У ЗЕМЉИ: Издао хитно упозорење
ЛИДЕР мађарске опозиционе странке Фидес и бивши премијер земље Виктор Орбан оптужио је данас владу странке Тиса да води земљу ка диктатури, након полемике изазване изјавама бившег председника Јаноша Адера о планираним сменама државних функционера.
05. 07. 2026. у 12:34
Огласила се Косјерина после вести да је Мирка мења у квизу "Ја волим Србију": "Тако су стајале ствари..."
ВЕСТ да би глумица Мирка Васиљевић од септембра могла да преузме водитељску улогу у квизу "Ја волим Србију", уместо досадашње водитељке Драгане Косјерине, изазвала је велику пажњу јавности.
05. 07. 2026. у 21:54
СТРАШНО: Предозирао се унук Ере Ојданића - драма у Реснику
УНУК Ере Ојданића, Андрија Ојданић данас се предозирао наркотицима, због чега је морала да реагује хитна помоћ.
03. 07. 2026. у 18:30
Коментари (0)