ДАНКИНЕ УБИЦЕ БИЛЕ У ПОЛИЦИЈИ И ТОКОМ ПОТРАГЕ: Ево због чега су били сумњиви и како их је полиција открила

Дејана Калинић
Дејана Калинић

04. 04. 2024. у 11:39

УБИЈЕНА Данка Илић била је жртва саобраћајне несреће, након чега су је двојица мушкараца убацили у аутомобил и бацили на депонију. Два запослена у Водоводу су привођена будући да је њихов аутомобил примећен у близини места нестанка, али су пуштени због недостатка доказа. Тек након форензичке истраге пронађени су трагови крви на њиховом службеном аутомобилу, након чега су ухапшени.

ДАНКИНЕ УБИЦЕ БИЛЕ У ПОЛИЦИЈИ И ТОКОМ ПОТРАГЕ: Ево због чега су били сумњиви и како их је полиција открила

Фото: Игор Митровић/Друштвене мреже

Како "Блиц" сазнаје, полиција је током потраге за Данком Илић ухапсила двојицу мушкараца будући да је њихов службени аутомобил примећен у близини места нестанка. Убрзо су пуштени због недостатка доказа.

Тек након форензичке истраге пронађени су трагови крви на њиховом службеном аутомобилу, након чега су ухапшени.

БОНУС ВИДЕО

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне

ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне

СРЕЋКО Стефановић (22), Саша Станковић (22) и Далибор Петровић (24) оглашени су данас кривим у Вишем суду у Београду за тешко убиство Станимира Брајковића (74) на безобзиран и насилнички начин у затвору Падинска Скела почетком фебруара 2024. године. Овом првостепеном пресудом Стефановић је осуђен на 19 година затвора, а Станковић и Петровић на по 18 година.

11. 12. 2025. у 16:22

ПЕЈАКОВИЋ: Срби су скупо платили ЛАЖ о Југославији, која траје од 45 и плаћаћемо је још

ПЕЈАКОВИЋ: Срби су скупо платили ЛАЖ о Југославији, која траје од '45 и плаћаћемо је још

ГЛУМАЦ Никола Пејаковић одушевљава публику широм региона улогом Момчила у серији "Тврђава", која се бави ратним деведесетим и распадом некадашње државе Југославије.

13. 12. 2025. у 15:33

Коментари (0)

БОГ МЕ СПАСИО НАЈГОРЕГ: Аутобус висио над литицом, Босиљчић умало страдао на велики празник - Велику Госпојину славим као други рођендан