ОВО ЈЕ СРБИН УБИЈЕН У БРАЗИЛУ: Тражили га због убиства у Црној Гори - Камере снимиле ликвидацију са шест хитаца (ВИДЕО)

Новости онлајн

10. 01. 2024. у 13:11

ДАРКО Геислер из Панчева, који је, како се сумња, 5. јануара убијен у насељу Ембаре у Сантосу у Бразилу, некада се презивао Недељковић и сумњичи се да је убио Андрију Мрдака 25. децембра 2014. испред улаза у затвор Спуж.

ОВО ЈЕ СРБИН УБИЈЕН У БРАЗИЛУ: Тражили га због убиства у Црној Гори - Камере снимиле ликвидацију са шест хитаца (ВИДЕО)

Фото: Принтсцреен

Црногорска полиција идентификовала га је тада на основу ДНК трагова пронађених на месту злочина и од тада се трагало за њим. Наводно, важио је за безбедносно интересантну особу блиску "шкаљарском клану".

- Сумњало се да је одмах после ликвидације Мрдака, који је био најбољи пријатељ вође "барског клана" Армина Муше Османагића, побегао у једну западноевропску земљу. Успешно се скривао пуну деценију - подсећа извор.

Иначе, Мрдак је убијен када је дошао у посету брату који је био у затвору, и као и Геислер, у тренутку ликвидације био је у друштву супруге.

Подсетимо, мушкарац који је убијен у Бразилу 5. јануара код себе је имао словеначка документа на име Дејан Ковач (43).

Снимак можете погледати КЛИКОМ ОВДЕ.

Сигурносне камере снимиле су Панчевца како испред капије зграде у којој је живео са супругом и четворогодишњим сином силази са бицикла, на ком је и његово дете, и покушава да отвори врата. Убица, који га је највероватније чекао, тада истрчава из белог аутомобила, дотрчава до Дарка Геислера и у њега испаљује шест хитаца.

Фото: Принтсцреен

- У тренутку када је убица пуцао у њега, дете је пало са бицикла, а све се догодило и наочиглед супруге. Полиција је на месту злочина пронашла три чауре - преносе бразилски медији.

Иначе, како су навели, убица је на рукама имао рукавице и маску на лицу, како не би оставио трагове.

- Чим је жртва пала на земљу, убица је почео да бежи. Полиција води истрагу, али супруга убијеног још увек није саслушана јер је у стању шока - објавили су медији.

Комшије су испричале да су убијени и његова супруга водили миран живот, и да је он наводно радио као столар.

- Долазио је повремено у пекару, али највише што је на португалском рекао је "хвала" и "добар дан" - испричала је радница у оближњој пекари.

(Курир)


 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЦНН ОБЈАВИО ДА ЈЕ ИРАН ПРОГЛАСИО ВЕЛИКУ ПОБЕДУ, ТРАМП ПОЛУДЕО Саопштење је велика превара, надлежни утврђују да ли је почињено кривично дело

ЦНН ОБЈАВИО ДА ЈЕ ИРАН ПРОГЛАСИО ВЕЛИКУ ПОБЕДУ, ТРАМП ПОЛУДЕО Саопштење је велика превара, надлежни утврђују да ли је почињено кривично дело

ИРАН је саопштио да је остварио велику победу и приморао Сједињене Америчке Државе да прихвате његов план у 10 тачака, наводи се у саопштењу Врховног савета за националну безбедност Ирана које су пренели државни медији, тврди ЦНН. Трамп је на обајву ЦНН-а експресно реаговао и оптужио их за превару.

08. 04. 2026. у 02:39

ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.

24. 03. 2026. у 20:17

ШОК: Амери НИСУ спашавали пилота - КРАЛИ су обогаћени уранијум! Катастрофа за Вашингтон

ШОК: "Амери НИСУ спашавали пилота - КРАЛИ су обогаћени уранијум! Катастрофа за Вашингтон"

БАГЕЈ је назвао операцију спасавања катастрофом за Вашингтон, јер иранска војска тврди да су њене снаге уништиле два хеликоптера Црни јастреб и два војно-транспортна авиона Ц-130.

06. 04. 2026. у 19:11

Коментари (0)

ПСЖ КОРИСТИ ЛИВЕРПУЛОВА МАНЕ: Тешко да овакви редси могу да се носе са прваком Европе