ХАПШЕЊЕ КОД ПОЖАРЕВЦА: У кући крио више врста дроге и пиштољ са мецима
ПОЛИЦИЈА је ухапсила Д.Ж. (50) из околине Пожаревца, због основане сумње да је извршио кривична дела неовлашћена производња и стављање у промет опојних дрога и недозвољена производња, држање, ношење и стављање у промет оружја и експлозивних материја.
МУП
Приликом претреса куће осумњиченог, полиција је пронашла 22 пакетића са око 312 грама прашкасте материје налик на кокаин, 19 пакетића са око 2,3 килограма амфетамина, 12 пакета са око 2,1 килограма марихуане. Нађен му је и 101 комад синтетичке дроге екстази, 527 грама кофеина, две таблете ривотрила, једну електронску вагицу, као и један пиштољ НН марке са осам метака у оквиру.
Осумњиченом је одређено задржавање до 48 сати и он ће, уз кривичну пријаву, бити приведен Вишем јавном тужилаштву у Пожаревцу.
Препоручујемо
ОДВЕЗАО ОТКЉУЧАН АУТО: Ухапшен младић (19) из околине Нове Црње
29. 11. 2023. у 18:02
БРИГА О ЗДРАВЉУ ГРАЂАНА: У Пожаревцу отворено Саветовалиште за исхрану
29. 11. 2023. у 12:44
Трампу стигле најгоре могуће вести: Није добро по америчког председника
Подршка америчком председнику Доналду Трампу пала је на најнижи ниво у његовом тренутном мандату, а Американци су све више незадовољни његовим поступањем са трошковима живота и ратом са Ираном, показују резултати нове анкете Ипсоса.
28. 04. 2026. у 20:51
Срушио се авион код главног града: Погинули сви путници и пилот
Ваздухопловна цивилна управа Јужног Судана саопштила је данас да се срушио авион југозападно од главног града Џубе, при чему је погинуло свих 14 особа које су биле у летелици.
27. 04. 2026. у 16:49
Најгори грех у кући: Зашто вас прате невоље иако се трудите да будете праведни
ОТКРИЈТЕ који је то најгори грех у кући који блокира успех и радост. Практични савети за повратак мира и слоге.
01. 05. 2026. у 21:38
Коментари (0)