ПОЛА САТА КОНСТАНТНЕ ПУЦЊАВЕ: Детаљи окршаја миграната, мештани у страху
ТРИ особе су убијене, а једна је рањена у сукобу миграната у атару насеља Хоргош. Међутим, нису у страху само мештани Хоргоша, већ и Суботице, јер су се пуцњи чули и у том граду.
Фото: М. Анђела/Профимедиа/Илустрација
Како јављају мештани Суботице, пуцњава је трајала око 25 минута, а чула се све јаче, као да се наоружани мигранти приближавају том граду.
Истичу да се пуцњава чула близу кућа.
У раним јутарњим сатима мештани су чули и сирене великог броја полицијских возила и видели марице како се упућују ка месту убиства.
На снимку који је рано јутрос снимио један мештанин Суботице, а који траје око минут, чује се континуирана пуцњава. Неки пуцњеви звуче као да су у питању петарде, док се јасно чује и рафална паљба.
Подсећамо, у напуштеним објектима некадашњег пољопривредног добра "Бачка" у атару Хоргоша пронађена су тела три мигранта, а један је рањен.
До убиства и рањавања дошло је у сукобу две групе миграната.
Јаке полицијске снаге су на терену и трагају за починиоцима, а обавештено је и Више јавно тужилаштво у Суботици.
(Телеграф)
БОНУС ВИДЕО: ПАЛИ ПРВИ ПОЉУПЦИ: Зоран Марјановић изашао из притвора, дочекала га девојка Зорица
Препоручујемо
"ТЕК ЋЕТЕ ВИДЕТИ НА ВИДОВДАН ШТА ИМАМО ДА ПОКАЖЕМО" Вучић: Само су нам једну ракету видели, пола света окренуше наопачке
ПРЕДСЕДНИК Републике Србије Александар Вучић током посете Кули истакао је да ће на Видовдан војска показати ново наоружање.
26. 03. 2026. у 15:56
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
Снимци Хане Икодиновић запалили интернет - врели кадрови (ВИДЕО)
СТАРИЈА ћерка "новосадске барбике" и прослављеног ватерполисте Данила Даче Икодиновића, Хана Икодиновић, израсла је у праву лепотицу и већ одавно јој тепају да је "најлеша ћерка познатих родитеља у Србији".
26. 03. 2026. у 21:36 >> 21:50
Коментари (1)