СЛУЧАЈ "РИБНИКАР" Тужилаштво: Упркос притисцима одбране, инсистираћемо на максималној казни
ВИШЕ јавно тужилаштво у Београду је, поводом случаја против родитеља малолетног К. К., све што је имало да саопшти, навело у подигнутој оптужници против ових лица, саопштио је главни јавни тужилац Ненад Стефановић.
Фото: Танјуг/Јадранка Илић/Јутјуб
- Сада чекамо даљу одлуку суда. Право на одбрану је неприкосновено и данашња изјава адвоката Боровића није ништа друго него део стратегије за одбрану оптуженог. Овим путем обавештавамо јавност да се нећемо бавити коментарисањем оваквих, као ни случних изјава, већ ћемо наставити да се бавимо искључиво својим послом - наводи тужилац Стефановић.
- Више јавно тужилаштво подвлачи да ће, упркос притисцима одбране, наставити да инсистира на максималној казни предвиђеној законом за родитеље малолетног К. К., који је у мају починио незапамћени злочин у Основној школи "Владислав Рибникар".
Препоручујемо
МАЈЦИ ЗАБРАЊЕНО ДА СЕ САСТАЈЕ И КОМУНИЦИРА СА КОСТОМ: Отац остаје у притвору
11. 10. 2023. у 15:49
80% ПОКЛАПАЊА: Ово су најбоље и најгоре особине вашег хороскопског знака
12. 10. 2023. у 17:22
ЗНАТЕ ЛИ КО ЈЕ ДЕВОЈЧИЦА СА СЛИКЕ? Данас једна од наших најлепших глумица
12. 10. 2023. у 16:52
СУКОБ НАМ ЈЕ ПРЕД ВРАТИМА Руте упозорава: Ми смо следећа мета Русије
РУСИЈА би могла да буде спремна да употреби војну силу против НАТО-а у наредних пет година, сматра генерални секретар НАТО-а Марк Руте.
11. 12. 2025. у 15:46 >> 16:40
ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне
СРЕЋКО Стефановић (22), Саша Станковић (22) и Далибор Петровић (24) оглашени су данас кривим у Вишем суду у Београду за тешко убиство Станимира Брајковића (74) на безобзиран и насилнички начин у затвору Падинска Скела почетком фебруара 2024. године. Овом првостепеном пресудом Стефановић је осуђен на 19 година затвора, а Станковић и Петровић на по 18 година.
11. 12. 2025. у 16:22
"СТИГЛИ СРПСКИ ХУЛИГАНИ!" Аустријска полиција плаши грађане по улицама Граца због навијача Звезде
Штурм Грац и Црвена звезда играју утакмицу у Лиги Европе, а пред тај меч аустријска полиција је урадила нешто несвакидашње.
11. 12. 2025. у 16:15
Коментари (0)