ПУЦЊАВА У СТАНУ У РАКОВИЦИ: Тинејџер са тешким повредама хитно превезен у Ургентни центар на реанимацију
МЛАДИЋ стар 18 година упуцан је ноћас у 00.37 сати у пределу груди и натколенице у стану, у Јагодинској 1 у Раковици, и он је превезен у Ургентни центар на реанимацију, речено је Танјугу у Хитној помоћи.
Фото: Новости
Двоје деце је повређено у саобраћајној несрећи у Трговачкој улици код Петрол пумпе, у 19.24 сати и она су превезена у болницу у Тиршовој.
Хитна помоћ интервенисала је укупно 120 пута, од тога је било 24 интервенције на јавним местима, а на терену су биле 22 екипе.
За помоћ су се углавном јављали срчани болесници, а било је и интервенција због алкохолисаних особа.
БОНУС ВИДЕО: ЈЕЗИВ СНИМАК ЛИКВИДАЦИЈЕ - Камере забележиле тренутак када је Јоровић убијен у Алтини
Препоручујемо
"ВИ СТЕ ЧОВЕК У ОЧАЈНОМ ПОЛОЖАЈУ" Орбан упутио бруталну поруку Зеленском: Свако ће добити оно што заслужује
МАЂАРСКИ премијер Виктор Орбан упутио је поруку украјинском председнику Владимиру Зеленском на друштвеној мрежи Икс у којој наводи да му се чини да "нећемо моћи да дођемо до разумевања".
22. 01. 2026. у 17:27
ТРАМП САОПШТИО УДАРНУ ВЕСТ О ГРЕНЛАНДУ У ДАВОСУ
ПРЕДСЕДНИК САД Доналд Трамп рекао је да неће користити силу против Гренланда.
21. 01. 2026. у 15:13
КОЛИНДА СКОЧИЛА У ЛЕДЕНО МОРЕ: "Види се да из авиона да је АИ" - многи не верују њеном снимку са Антартика (ВИДЕО)
БИВША председница Хрватске Колинда Грабар-Китаровић скочила је у ледено море на Антартику, а снимак тог скока објавила је на свом налогу на друштвеној мрежи Инстаграм.
22. 01. 2026. у 10:10
Коментари (0)