ДЕТАЉИ ПУЦЊАВЕ НА АДИ: Рањени кик-боксер има дебео досије, упуцан у ноге и стомак

КИК-боксер С. Д. (28) из Београда тешко је рањен синоћ на Ади Циганлији код познатог ресторана, а полиција интензивно трага за нападачем.

ДЕТАЉИ ПУЦЊАВЕ НА АДИ: Рањени кик-боксер има дебео досије, упуцан у ноге и стомак

Фото: М. Анђела/Профимедиа/Илустрација

Неколико сати на снази је била полицијска акција "Вихор 3".

Сумња се да је нападач побегао скутером, а да је на глави имао и качкет и мараму.

С. Д. је упуцан док је седео на клупи, и то у ноге и стомак. Примљен је у Ургентни центар и налази се ван животне опасности.

Истрагу води Више јавно тужилаштво у Београду.

Како се сумња, нападач је тачно знао кретање С. Д. и вребао погодан тренутак да га упуца.

Како би што пре побегао са места пуцњаве користио је скутер.

Полиција трага за снимцима са камера како би видела кретање пуцача.

Хапшење

С. Д. је већ годинама добро познат полицији по низу кривичних дела.

Њега је полиција привела због пуцњаве која се догодила у "Нани", у децембру 2017. године, када је убијен познати навијач. Био је у притвору, где је и нападнут, али суд га је ослободио кривице.

Полиција га је исте године, у септембру, ухапсила јер је био у "бентлију" који је налетео на колону возила председника Србије Александра Вучића на Топчидерској звезди. 

Неколико дана био је у притвору, па је пуштен да се брани са слободе.

(Телеграф)

БОНУС ВИДЕО: БРЗА И ЕФИКАСНА АКЦИЈА ПОЛИЦИЈЕ - Ухапшени осумњичени за двоструко убиство младића у Футогу

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

СУПРУГА ГА ДРЖАЛА 5 МИНУТА ЗА НОГЕ ДА НЕ БИ ИСПАО Нови детаљи драме држављанина Србије на лету Рајанера

"СУПРУГА ГА ДРЖАЛА 5 МИНУТА ЗА НОГЕ ДА НЕ БИ ИСПАО" Нови детаљи драме држављанина Србије на лету Рајанера

ДРАМАТИЧНЕ тренутке доживели су у петак ујутру путници на лету компаније Рајанер са аеродрома „Македонија“ у Солуну за Минхен, када је пукао прозор, а ваздушна струја повукла једног путника напоље. Он је у последњем тренутку спасен захваљујући супрузи, која је седела поред њега и задржала га, пише Прототема.

10. 07. 2026. у 12:18

ЈЕЗИВ СНИМАК! Кобра и питон у борби на живот и смрт - познато који рептил је изашао као победник (ВИДЕО)

ЈЕЗИВ СНИМАК! Кобра и питон у борби на живот и смрт - познато који рептил је изашао као победник (ВИДЕО)

ВОЗАЧИ на Тајланду наишли су на несвакидашњи призор поред пута. Снимили су борбу на живот и смрт два рептила, тачније борбу питона и краљевске кобре.

08. 07. 2026. у 17:19

Коментари (2)

ОСВЕЖЕЊЕ, АДРЕНАЛИН И ПОРОДИЧНА ЗАБАВА: Водич кроз најбоље аква-паркове у Србији овог лета!