ОГЛАСИЛО СЕ ТУЖИЛАШТВО: Насилници који су батинама убили ветеринара из Шапца одговараће за тешко убиство
СЛУЧАЈ туче у Богатићу, после које је преминуо доктор ветеринарске медицине Борис Дражић (44), премештен је из Основног у Више јавно тужилаштво у Шапцу.
Фото: Друштвене мреже
Више јавно тужилаштво је донело наредбу о спровођењу истраге против Б. С. (22) из Прокупља и Л. Ђ. (18) из Богатића због сумње да су извршили кривично дело тешко убиство из члана 114 став 1 тачка 2 Кривичног законика, док је Д. Д. (20) из Богатића осумњичен за кривично дело насилничко понашање из члана 344 став 2 Кривичног законика.
- Након преузимања предмета следи предузимање доказних радњи - рекли су у Вишем јавном тужилаштву у Шапцу.
(Телеграф)
БОНУС ВИДЕО:
КРВАВА ТУЧА У РОЖАЈАМА: Ножем повређене три, ухапшене две особе
Препоручујемо
Тешка несрећа на Новом Београду: Сударили се аутобус и аутомобил, жена озбиљно повређена
03. 05. 2026. у 07:08
Трампу стигле најгоре могуће вести: Није добро по америчког председника
Подршка америчком председнику Доналду Трампу пала је на најнижи ниво у његовом тренутном мандату, а Американци су све више незадовољни његовим поступањем са трошковима живота и ратом са Ираном, показују резултати нове анкете Ипсоса.
28. 04. 2026. у 20:51
Срушио се авион код главног града: Погинули сви путници и пилот
Ваздухопловна цивилна управа Јужног Судана саопштила је данас да се срушио авион југозападно од главног града Џубе, при чему је погинуло свих 14 особа које су биле у летелици.
27. 04. 2026. у 16:49
Шта се то десило на граници Украјине и Белорусије? Зеленски бесан, прети комшијама: "Спремни смо!"
ПРЕДСЕДНИК је такође најавио да Украјина припрема неколико нових пакета санкција који ће бити уведени одмах и у блиској будућности.
03. 05. 2026. у 09:37
Коментари (1)