"ПЕСНИЦАМА ЈЕ УДАРАО ДОК НИЈЕ ПАЛА, А ОНДА ЈЕ ШУТИРАО": Драган већ имао меру забране приласка бившој супрузи
У ТРЕЋЕМ основном јавном тужилаштву у Београду данас ће бити саслушан Драган Д. (43), који је јуче ујутру зверски претукао супругу В.Д. (43).
Љ.П.
Њему се на терет ставља кривично дело насиље у породици.
Незванично, он је већ пре месец дана имао изречену забрану приласка и комуникације са бившом супругом.
- Несећна жена је колима дошла на посао и чим је изашла са леђа јој је пришао бивши супруг. Прво ју је ударао песницама у главу док се није срушила. Када је пала на земљу почео је да је шутира. Несрећна жена је запомагала и звала помоћ. Насилник је, затим, побегао својим аутомобилом. Убрзо је ухапшен и њему је одређено полицијско задржавање- каже извор близак истрази.
Жена, која је возач трамваја, је превезена у Војномедицинску академију где јој је указана лекарска помоћ.
Напад се догодио на паркингу на Новом Београду.
(Телеграф)
Препоручујемо
АУТОБУС СКЛИЗНУО СА ПУТА, ИМА ПОВРЕЂЕНИХ: Саобраћајна несрећа на путу Ваљево-Дивчибаре
14. 07. 2023. у 12:49
СУКОБ НАМ ЈЕ ПРЕД ВРАТИМА Руте упозорава: Ми смо следећа мета Русије
РУСИЈА би могла да буде спремна да употреби војну силу против НАТО-а у наредних пет година, сматра генерални секретар НАТО-а Марк Руте.
11. 12. 2025. у 15:46 >> 16:40
ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне
СРЕЋКО Стефановић (22), Саша Станковић (22) и Далибор Петровић (24) оглашени су данас кривим у Вишем суду у Београду за тешко убиство Станимира Брајковића (74) на безобзиран и насилнички начин у затвору Падинска Скела почетком фебруара 2024. године. Овом првостепеном пресудом Стефановић је осуђен на 19 година затвора, а Станковић и Петровић на по 18 година.
11. 12. 2025. у 16:22
ПЕЈАКОВИЋ: Срби су скупо платили ЛАЖ о Југославији, која траје од '45 и плаћаћемо је још
ГЛУМАЦ Никола Пејаковић одушевљава публику широм региона улогом Момчила у серији "Тврђава", која се бави ратним деведесетим и распадом некадашње државе Југославије.
13. 12. 2025. у 15:33
Коментари (0)