ИЗБОДЕН МУШКАРАЦ У МАЛОМ МОКРОМ ЛУГУ: Пребачен на ВМА, огласила се Хитна помоћ
У МАЛОМ Мокром Лугу јутрос у 4.00 сата мушкарац је убоден ножем, а око 5.40 часова код Правног факултета оборен је пешак, мушкарац (70), и они су превезени на Војномедицинску академију, речено је за Танјуг у Хитној помоћи.
Фото: Н. Скендерија
Екипе Хитне помоћи имале су ноћас 98 интервенција, од тога 18 на јавним местима, углавном због алкохолисаних особа.
Током ноћи највише су позивали хронични болесници, астматичари, хипертензичари, кардиолошки и онколошки пацијенти.
БОНУС ВИДЕО: ХАПШЕЊЕ ОЦА УБИЦЕ ИЗ МЛАДЕНОВЦА - Пронађен читав арсенал оружја
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
НАШЕ КОМШИЈЕ ОКРЕНУЛЕ ЛЕЂА УКРАЈИНИ: Велики шамар за Зеленског
БУГАРСКИ министар одбране, Димитар Стојанов, изјавио је данас да та земља неће више да шаље оружје Украјини.
09. 06. 2026. у 15:10
ХРВАТСКА СЕ ОПАСНО НАОРУЖАВА: Стиже француско оружје, Загреб модернизује и немачке хаубице
ХРВАТСКА ће, осим набавке 18 нових самоходних хаубица "цезар" од Француске, модернизовати и 14 постојећих немачких "панцир" хаубица које је купила 2014. године, произлази из заједничке изјаве о појачаној сарадњи немачке и хрватске владе.
09. 06. 2026. у 12:21
НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²
"УНИОНИСТИЧКИ покрет је одувек постојао и он је и даље жив унутар нашег друштва. Несумњиво је да је ова дискусија легитиман део политичког процеса у земљи. Ја лично никада не бих могао да гласам против уједињења."
02. 06. 2026. у 21:24
Коментари (0)