ДЕВОЈКА ТЕШКО ПОВРЕЂЕНА У САОБРАЋАЈНОЈ НЕСРЕЋИ: Аутомобил излетео из кривине и закуцао се у бетонску ограду
У САОБРАЋАЈНОЈ несрећи у Богатићу повређене су две особе када је аутомобил из још неутврђених разлога у кривини слетео са пута и ударио у бетонску ограду.
Фото: Горан Шљивић
Због тешких повреда главе женска особа Р.Ј. (20) из Прњавора, која је била сувозач у аутомобилу, пребачена је у шабачку болницу.
Други сувозач у аутомобилу је лакше повређен и њему је помоћ указана у Дому здравља у Богатићу, док је возач аутомобила неповређен.
Незгода се догодила око 21 час на регионалном путу Богатић - Бадовинци.
Увиђај су обавили припадници полицијске станице у Богатићу који утврђују узрок незгоде.
(Телеграф)
АМЕРИКАНЦИ ПИШУ: Србија прва набавила хиперсоничне балистичке ракете у Европи, револуција у повећању ватрене моћи (ФОТО)
ФОТОГРАФИЈЕ које приказују ловачки авион МиГ-29 Ратног ваздухопловства Србије са две балистичке ракете CM-400AKG кинеске производње указују на то да је Србија постала други страни корисник овог типа ракета, што значајно мења раније веома ограничене ударне могућности ових авиона, пише амерички специјализовани магазин "Милитари воч" у тексту под називом "Прве хиперсоничне балистичке ракете у Европи: Српски ловци МиГ-29 интегрисали кинеско наоружање за револуционарно повећање ватрене моћи".
11. 03. 2026. у 16:26
ХАОС У ЦРНОГОРСКОМ ПАРЛАМЕНТУ: Прекинута седница, посланици ДПС-а опколили сто председавајућег
СЕДНИЦА Скупштине Црне Горе прекинута је данас након што је председавајући у том моменту потпредседник парламнета Борис Пејовић (ПЕС) одузео реч посланици опозиционе Демократске партије социјалиста Александри Вуковић Куч.
11. 03. 2026. у 17:06
"У ХРВАТСКОЈ ИРАНСКА ТЕРОРИСТИЧКА ЈАЗБИНА" Милановић љут на Израелца: "Брацо, ово је Загреб - не Тел Авив!"
ПРЕДСЕДНИК Хрватске Зоран Милановић коментарисао је наводе израелског амбасадора Герија Корена да се усред Загреба налази терористичка јазбина у иранској амбасади.
11. 03. 2026. у 13:59
Коментари (2)