ЛАКШЕ ПОВРЕЂЕНО ДЕВЕТ ОСОБА: У Јужнобачком округу за викнед догодило се 27 саобраћајних несрећа
МИНУЛОГ викнеда, односно од 26. до 28. маја, на подручју Јужнобачког округа, догодило се 27 саобраћајних несрећа, у којима је девет особа лакше повређено.
Фото Танјуг
У том интервалу, на подручју Града Новог Сада, догодило се 25 саобраћајних несрећа, у којима је девет особа задобило лаке телесне повреде.
Полицијска управа у Новом Саду је, за викенд, на подручју Јужнобачког округа, открила и санкционисала укупно 588 прекршаја из Закона о безбедности саобраћаја на путевима.
На овом подручју, из саобраћаја је искључен 81 возач и четири возила, а задржано је осамнаест возача.
Шеснаест возача је задржано због вожње под дејством алкохола, а двојица због понављања или настављања прекршаја.
Задржани возачи ће, уз прекршајну пријаву, бити приведени надлежном прекршајном судији.
Препоручујемо
УЖАС У СРБИЈИ: Мушкарац се полио бензином и запалио наочиглед пролазника
16. 12. 2025. у 16:43
ЕВАКУАЦИЈА НА ВМА ЗБОГ ПРЕТЊЕ БОМБОМ: Експлозив и у Ћациленду?
16. 12. 2025. у 13:25
ЗЕЛЕНСКИ СЕ ОГЛАСИО О ПРЕГОВОРИМА: Нећемо признати Донбас као руски!
ПРЕДСЕДНИК Украјине Володимир Зеленски изјавио је да руска преговарачка позиција "још није промењена" и да "они желе наш Донбас, а ми не желимо да дамо наш Донбас".
16. 12. 2025. у 17:44
ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне
СРЕЋКО Стефановић (22), Саша Станковић (22) и Далибор Петровић (24) оглашени су данас кривим у Вишем суду у Београду за тешко убиство Станимира Брајковића (74) на безобзиран и насилнички начин у затвору Падинска Скела почетком фебруара 2024. године. Овом првостепеном пресудом Стефановић је осуђен на 19 година затвора, а Станковић и Петровић на по 18 година.
11. 12. 2025. у 16:22
"Синови и кћери нације, спремите се за БОРБУ, Руска тврда МОЋ расте!" Генерал упутио алармантно упозорење
РИЗИК да би Русија могла да нападне Велику Британију расте, а "синови и кћери" нације морају бити спремни за борбу, рекао је командант британских оружаних снага.
16. 12. 2025. у 11:42
Коментари (0)