УЖАС У СРБИЈИ: Мушкарац се полио бензином и запалио наочиглед пролазника
У КУРШУМЛИЈИ , данас око 16 сати, мушкарац Г. Ј. (48) се полио бензином и запалио.
Foto arhiva Novosti
Све се догодило пред окупљеним људима, када је Г.Ј. почео да гори.
Како смо сазнали, окупљени су почели да га гасе, позвали су и хитну, те га је возило Хитне помоћи Дома здравља Куршумлије хитно превезло у Општу болницу Прокупље.
Мушкарац који се запалио, примљен је на Одељење ургентне медицине Болнице и у току је дијагностика повреда које је задобио.
(Курир)
Препоручујемо
ОДРЕЂЕН ПРИТВОР ТРОЈИЦИ УХАПШЕНИХ: Осумњичених за шверц пет тона марихуане
31. 01. 2026. у 23:25
ГОРИ КУЋА У БЕОГРАДУ: Ватрогасци интервенисали, није познато да ли има страдалих (ФОТО/ВИДЕО)
31. 01. 2026. у 21:23 >> 21:35
ФИЦО ШОКИРАН ПОНАШАЊЕМ ТРАМПА: Видно узнемирен сусретом алармирао Европу
СЛОВАЧКИ премијер Роберт Фицо рекао је лидерима Европске уније на самиту прошле недеље да га је "шокирало" расположење председника Сједињених Америчких Држава Доналда Трампа током њиховог састанка у Мар-а-Лагу, изјавило је више европских дипломата, објавио је данас бриселски Политико.
28. 01. 2026. у 07:48
ВОЈСКА НА УЛИЦАМА ПЕКИНГА Кина у фази унутрашњег обрачуна: Хапшења у врху армије за издају у корист САД (ВИДЕО)
КИНА се суочава са једним од најтежих тренутака унутрашње политичко-безбедносне нестабилности у последњој деценији.
28. 01. 2026. у 07:00
"УБИЋУ СЕ, ХОРОР!" Марија открила дуго чувану тајну: "Рођена сам без..."
"ЈА ћу да се убијем, значи хорор!"
01. 02. 2026. у 09:13
Коментари (0)