ЈОШ ТРАЈЕ УВИЂАЈ НА ЗВЕЗДАРИ: Девојку у стану пронашла сестра, након што се није јављала на телефон (ФОТО)
У БЕОГРАДСКОМ насељу Звездара, у Мадридској 20, још траје увиђај због сумњиве смрти А. С. (22).
Фото: Ј.Д.Љ.
Подсетимо, према првим информацијама беживотно тело девојке, у спаваћици на кревету, пронашла је њена сестра.
Наводно, она је покушала телефоном да добије А. С., а како се ова није јављала, сестра је дошла до стана да провери шта се догађа. Тада је, наводно, на кревету и у спаваћици, нашла мртву сестру.
Одмах су позвани Хитна помоћ и полиција.
Фото: Ј.Д.Љ.
Сестра А. С. и њен дечко су одведени у полицијску станицу да дају изјаву, док припадници МУП-а још увек врше увиђај у стану и згради.
Незванично, стан на трећем спрату је власништво Т. Ж., а А. С. је била подстанар.
Сумња се да је несрећна девојка пре него што је усмрћена, била и силована.
За починиоцем овог гнусног дела се трага.
Препоручујемо
ПРИВЕДЕНА ТРОЈИЦА: Нови детаљи напада на екипу Хитне помоћи
29. 04. 2023. у 19:59
ПОВРЕЂЕНИ ЛЕКАР, ТЕХНИЧАР И ВОЗАЧ: Детаљи напада палицама на Хитну помоћ на Звездари
29. 04. 2023. у 19:21
СУКОБ НАМ ЈЕ ПРЕД ВРАТИМА Руте упозорава: Ми смо следећа мета Русије
РУСИЈА би могла да буде спремна да употреби војну силу против НАТО-а у наредних пет година, сматра генерални секретар НАТО-а Марк Руте.
11. 12. 2025. у 15:46 >> 16:40
ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне
СРЕЋКО Стефановић (22), Саша Станковић (22) и Далибор Петровић (24) оглашени су данас кривим у Вишем суду у Београду за тешко убиство Станимира Брајковића (74) на безобзиран и насилнички начин у затвору Падинска Скела почетком фебруара 2024. године. Овом првостепеном пресудом Стефановић је осуђен на 19 година затвора, а Станковић и Петровић на по 18 година.
11. 12. 2025. у 16:22
"СТИГЛИ СРПСКИ ХУЛИГАНИ!" Аустријска полиција плаши грађане по улицама Граца због навијача Звезде
Штурм Грац и Црвена звезда играју утакмицу у Лиги Европе, а пред тај меч аустријска полиција је урадила нешто несвакидашње.
11. 12. 2025. у 16:15
Коментари (0)