ЈЕЗИВО НАСИЉЕ У БЕОГРАДУ: Крвнички тукао девојку флашом по глави
МУШКАРАЦ Л. К. (41) ухапшен је у Београду због злостављања своје девојке М. К. (29), коју је, како се сазнаје, тукао флашом.
Фото: Н. Скендерија/Танјуг/Илустрација
Напад се десио јуче у стану на Новом Београду, а починиоцу је одређено задржавање до 48 сати.
Према информацијама, поред ударца флашом у пределу главе, жртва је задобила и ударце по глави и телу.
(Телеграф)
БОНУС ВИДЕО: САОБРАЋАЈКА НА НОВОМ БЕОГРАДУ - Преврнуто возило комуналне милиције (ВИДЕО)
Препоручујемо
ЈЕЗИВА ПОРОДИЧНА ДРАМА НА ВРАЧАРУ: 39-годишњак напао ножем мајку, брата и сестру
14. 01. 2023. у 14:45
ВЕОМА КОРИСНЕ: Пет намирница које помажу код снижавања високог крвног притиска
15. 01. 2023. у 07:39
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА" Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији
У ИНТЕРВЈУУ за црногорски "Дан", Вилијам Монтгомери, бивши амерички амбасадор у СР Југославији, осврнуо се на ситуацију на Косову и Метохији.
15. 05. 2026. у 13:16
КРАЂА ВЕКА У НБА! Никола Јокић овакву неправду није заслужио, брука и срамота
НБА лига донела је одлуку о МВП играчу НБА лиге!
17. 05. 2026. у 16:04 >> 16:14
"ПРЕВИШЕ ЈЕ ЛЕПА, ЖЕЛИМ ЊЕН СКАЛП!" Брижит пуца од љубоморе, жене види као претњу: "Неће доћи у Јелисејску палату!"
УТИЦАЈНИ француски новинар Флоријан Тардиф у својој новој књизи тврди да је Брижит Макрон уверена да су све жене потенцијалне претње њеном браку, те да желе да заведу њеног супруга Емануела Макрона.
25. 05. 2026. у 11:20
Коментари (0)