БРАЈАН ВОЛШ ПОКУШАО ДА УБИЈЕ ПОЛИЦАЈЦЕ: "Сведок сам за шта је способан, он је емотивно осакаћен човек"

БРАЈАН Волш, осумњичен да је ометао истрагу у случају нестанка његове супруге Београђанке Ане Волш, напао је полицајце који су покушавали да разговарају са њим 2019. године за време истраге кријумчарења антиквитета из Кине, тврди пријатељ његовог оца Фред Пескаторе.

БРАЈАН ВОЛШ ПОКУШАО ДА УБИЈЕ ПОЛИЦАЈЦЕ: Сведок сам за шта је способан, он је емотивно осакаћен човек

Брајан Волш, Фото Танјуг

Како преносе амерички медији, Волш је након што је избачен из тестамента оца, познатог неуролога Томаса Волша, опљачкао имање, уништио тестамент и себе означио као наследника.

- Сведок сам из прве руке за шта је Брајан био способан - написао је пријатељ Брајановог оца Фред Пескаторе у изјави под заклетвом из 2019. поднетој у суду током суђења супругу Ане Волш за продају лажних слика.

- Видео сам Брајана како покушава да прокријумчари антиквитете из Кине. Када се Брајан суочио са полицијом, ухватио се за држач и буквално покушао да убије четири или пет полицајаца који су дошли да разговарају са њим о његовом злочину. Брајан није само социопата, већ такође веома љута и насилна особа - написао је Пескаторе, а преносе амерички медији.

Да је Брајан током живота имао психичких проблема говорио је и његов психијатар који је навео да је емотивно осакаћен човек.

Подсетимо, Ана Волш нестала је у новогодишњој ноћи, а њен супруг Брајан Волш пријавио је нестанак тек три дана касније.

(Блиц)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ТРАМП ПОТПИСАО НАРЕДБУ 13219: Дејтонски споразум и Резолуција 1244 се морају поштовати

ТРАМП ПОТПИСАО НАРЕДБУ 13219: "Дејтонски споразум и Резолуција 1244 се морају поштовати"

ПРЕДСЕДНИК Сједињених Америчких Држава Доналд Трамп продужио је данас ванредно стање на националном нивоу у вези са Западним Балканом, у складу са Законом о међународним ванредним економским овлашћењима, објављено је данас на сајту Федералног регистра САД.

24. 06. 2026. у 17:38 >> 17:45

УДАРНО: Зеленски тврди да је Лукашенко прихватио ултиматум

УДАРНО: Зеленски тврди да је Лукашенко прихватио ултиматум

КОМУНИКАЦИОНА опрема за коју Украјина тврди да је помагала у подршци руским нападима дронова са територије Белорусије престала је да ради, рекао је председник Украјине Владимир Зеленски новинарима данас, неколико дана након што је издао ултиматум белоруском председнику Александру Лукашенку.

24. 06. 2026. у 18:41

Коментари (0)

УПРАВЉАНИ РАСТ НАСУПРОТ ЛИНЕАРНОЈ ДОБИТИ: Где инвестирају банке које мењају тржишну динамику?