ПЕНЗИОНЕР УБИО ПЕНЗИОНЕРА МОБИЛНИМ: Откривен идентитет жртве и осумњиченог за убиство у Геронтолошком центру
У ГЕРОНТОЛОШКОМ центру на Бежанијској коси корисник Никола Н. (89) мобилним телефоном висе пута ударио у главу корисника Николу В. (87), који је од задобијених повреда преминуо на лицу места, сазнају "Новости".
Фото: В. Н.
Осумњичени је ухапшен.
Како сазнајемо, штићеник који је јуче примљен у дом убио је другог станара дома.
Полиција и Тужилаштво су на терену, а Министарство рада ће спровести сутра контролу у овој установи.
БОНУС ВИДЕО:
ФРИСТАЈЛЕР ПОТПУНО ТОНЕ: Пукао мостић који спаја сплав са обалом
Ускоро опширније
Препоручујемо
АЛБАНАЦ ИЗ ЦРНЕ ГОРЕ ОСУМЊИЧЕН ЗА УБИСТВО СТУДЕНТКИЊЕ СА ЗВЕЗДАРЕ: Налази се ван земље
10. 01. 2023. у 23:13
МЕДВЕДЕВ БРУТАЛНО ЗАПРЕТИО УКРАЈИНИ, ФРАНЦУСКОЈ И БРИТАНИЈИ: Русија би морала одговорити нуклеарним ударом
ЗАМЕНИК председника руског Савета безбедности Дмитриј Медведев запретио је да би Русија могла употребити тактичко нуклеарно оружје против Украјине, Француске и Уједињеног Краљевства уколико би Париз и Лондон Кијеву пружили нуклеарну технологију.
24. 02. 2026. у 13:45
ВАШИНГТОНУ СТИГЛО УПОЗОРЕЊЕ: Не покушавајте да нарушите наше односе са Москвом
БЕЛОРУСКИ председник Александар Лукашенко изјавио је данас да је на почетку преговора између Белорусије и САД упозорио Вашингтон да не покушава да наруши односе између Минска и Москве.
16. 02. 2026. у 15:09
"НЕМА КО ДА НАСЕЧЕ ДРВА": Руско село изгубило скоро све мушкарце у рату у Украјини
У РИБАРСКОМ селу Седанка, на руском далеком истоку, свакодневни живот је био тежак и пре рата у Украјини. Већина кућа нема основну инфраструктуру, као што су вода, унутрашњи тоалети или централно грејање, иако зимске температуре често падну и на -10 степени Целзијуса.
24. 02. 2026. у 09:43
Коментари (0)