"НОВОСТИ" САЗНАЈУ: Ухапшена Виолета М. због смрти Владана Радосављевића којег су насмрт изуједали пси
ВИШЕ јавно тужилаштво у Београду дало је налог Основном јавном тужилаштву у Младеновцу да одреди задржавање до 48 сати Виолети М, због сумње да је извршила кривично дело Тешка дела против опште сигурности, сазнају "Новости".
Foto: D. Milovanović
Виолета М. је била задужена да у Великој Иванчи, у дворишту куће М.С, која борави у иностранству, храни три пса.
Поменути пси су, како се сумња, 3. јануара напали Владан Радосављевића (62) и изуједали га.
Радосављевић је од последица уједа преминуо, а уједе је задобила и његова супруга која је покушала да га одбрани. Власник поменутих паса је А.С. који је у затвору од септембра, а пси су поверени на чување М.С.
Иначе, против М.С. је већ у току кривични поступак пред Основним јавним тужилаштвом у Младеновцу због сумње да је извршила кривично дело Изазивање опште опасности, односно јер су исти пси напали девојчицу и нанели јој лаке телесне повреде 1. новембра 2022, у селу Неменикуће у Сопоту.
Ускоро опширније
ТРАМП ДОНЕО ОДЛУКУ: Повлачи амбасадоре и дипломате из окружења Србије
АДМИНИСТРАЦИЈА америчког председника Доналда Трампа повлачи скоро 30 каријерних дипломата са амбасадорских и других високих позиција у дипломатским представништвима САД у свету.
22. 12. 2025. у 10:32
РУСИ ЋЕ НАПАСТИ ЕУ МНОГО РАНИЈЕ: Велико упозорење из Украјине, позната година и главна мета
РУСИЈА је померила своје планове за директну агресију са 2030. на 2027. годину, а Европа је све гласнија о ризику од директног сукоба, у којем би се балтичке државе могле наћи под окупацијом.
20. 12. 2025. у 09:41
"САД ЈЕ ТИТО ОДЈЕДНОМ ПОБИО ЈАДНЕ ХРВАТЕ..." Ведрана о бившој држави: "Све сам више Југословенка како време одмиче!"
ВЕДРАНА не бира речи када говори о времену Југославије...
24. 12. 2025. у 09:52
Коментари (4)