УХАПШЕН МАНИЈАК У БЕОГРАДУ: Полно узнемиравао више девојака у новогодишњој ноћи

Ј. Д. Љ.

04. 01. 2023. у 09:33

ПОЛИЦИЈА у Раковици ухапсила је јуче С. П. (18) који је у новогодишњој ноћи девојке хватао за задњице.

УХАПШЕН МАНИЈАК У БЕОГРАДУ: Полно узнемиравао више девојака у новогодишњој ноћи

Фото: УП ЦГ

Он је девојке хватао за задњице, а затим им показивао полни орган.

По налогу Другог основног јавног тужилаштва у Београду С. П. је писана кривична пријава за полно узнемиравање.Он је након саслушања у полицији, пуштен да се брани са слободе, а у надлежном тужилаштву биће саслушан кад му буде уручена пријава и прикупљени докази. Поступак против њега иде у редовном току.

Полицију је позвало неколико девојка које су тврдиле да их је младић хватао за интимне делове тела, а затим им показивао полни орган.

С. П. је одмах идентификован и ухапшен у Раковици.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
У ФЕБРУАРУ ПОТПУНИ КОЛАПС ПОЛАРНОГ ВРТЛОГА? Хладна маса заледиће Европу, ево шта нас очекује

У ФЕБРУАРУ ПОТПУНИ КОЛАПС ПОЛАРНОГ ВРТЛОГА? Хладна маса заледиће Европу, ево шта нас очекује

НАКОН стратосферског загревања почетком фебруара, најновије прогнозе показују потенцијални потпуни колапс поларног вртлога, што ће на крају довести хладан ваздух и у Европу, пише Severe Weather Europe.

23. 01. 2026. у 14:21

Коментари (0)

РЕНОВИРАЛИ КУЋУ У БЕЛГИЈИ ПА ПРОНАШЛИ СКЕЛЕТ: Ово је младић с Балкана који је нестао пре 20 година