ОВО ЈЕ БЕОГРАЂАНИН ОСУМЊИЧЕН ЗА УБИСТВО ШАКОВИЋА: Луки Пилчевићу помогао Душко Танасковић

ЛУКА Пилчевић из Београда осумњичен је за убиство Милића Миње Шаковића, а Крагујевчанин Душко Танасковић да му је у томе помогао.

ОВО ЈЕ БЕОГРАЂАНИН ОСУМЊИЧЕН ЗА УБИСТВО ШАКОВИЋА: Луки Пилчевићу помогао Душко Танасковић

Фото: Фејсбук

- Л. П. из Београда осумњичен је за убиство Милића Миње Шаковића, а Душко Танасковић да му је у томе помогао - саопштила је јутрос у Подгорици виша тужитељка Ана Радовић.

Тужитељка је, на конференцији за медије, објаснила да је кривична пријава против њих поднета 20. јула и да је истог дана за њима расписана потерница.

Потврдила је да је Танасковић ухапшен у Хрватској због другог кривичног дела.

Веско Недовић казао је да је покојни Шаковић био евидентиран као високопозиционирани члан једне организоване криминалне групе.

Фото: Shutterstock/Борба.ме/Илустрација

Недовић је казао да су након убиства прикупили већи број обавештења од грађана, спровели бројна вештачења, али да се и даље раде вештачења у односу на потенцијалне саучеснике.

Да подсетимо, Подгоричанин Милић Миња Шаковић убијен је 17. јуна у Будви у пуцњави која се десила нешто пре поноћи. За то време Црногорац је био у кафићу "Корковадо".

Име Шаковића помињано је медијима у оквиру истраге о убиству вође навијача "Партизана" Александра Станковића, званог Сале Мутави 2016. године. Шаковић никад није процесуиран за тај злочин.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Огласила се Косјерина после вести да је Мирка мења у квизу Ја волим Србију: Тако су стајале ствари...

Огласила се Косјерина после вести да је Мирка мења у квизу "Ја волим Србију": "Тако су стајале ствари..."

ВЕСТ да би глумица Мирка Васиљевић од септембра могла да преузме водитељску улогу у квизу "Ја волим Србију", уместо досадашње водитељке Драгане Косјерине, изазвала је велику пажњу јавности.

05. 07. 2026. у 21:54

Коментари (0)

ОВДЕ ЈЕ СВЕ ПОЧЕЛО, ОВДЕ СЕ И ЗАВРШИЛО... Најбољи стрелац у историји Бразила, Нејмар, опростио се од репрезентације у сузама (ФОТО)