ДЕДА(72) У БМВ-У ДИВЉАО НА АУТО-ПУТУ: На делу где је ограничење 80 возио 180 на сат

Припадници Министарства унутрашњих послова, Управе саобраћајне полиције, у Новом Саду, искључили су двојицу возача из саобраћаја и против њих поднели прекршајне пријаве због насилничке вожње ,саопштио је МУП.

ДЕДА(72) У БМВ-У ДИВЉАО НА АУТО-ПУТУ: На делу где је ограничење 80 возио 180 на сат

Фото: Инфо центар Житиште

Полиција је данас, пресретачем, у 14.33 часа, на путу Нови Сад - Зрењанин, зауставила седамдесетдвогодишњег мушкарца који је управљао возилом „бмв“ брзином од 182,5 километара на час, на делу где је ограничење 80 километара на час.

Такође, полиција је на Петроварадину у Рачкој улици, пресретачем зауставила возило „киа“ којим је управљао четредсетседмогодишњи мушкарац, који је најпре претицао колону од десет возила преко неиспрекидане линије користећи саобраћајну траку намењену за кретање возила из супротног смера, а потом је, на раскрсници са Буковачким путем, прошао на црвено светло семафора, навео је МУП.

Насилничком вожњом, према пропису, сматра се понашање возача које крши саобраћајне прописе. Возач не води рачуна о безбедности других возача.

Насилничка вожња једног возача може угрозити велики број других учесника у саобраћају. Реч је пре свега о непромишљеном понашању за воланом повезаном са кршењем саобраћајних прописа.

БОНУС ВИДЕО: САОБРАЋАЈ ЋЕ УСКОРО БИТИ ПУШТЕН: Почело уклањање смрсканих возила са пута

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

СВЕ КЉУЧА ОКО ФОКЛАНДСКИХ ОСТРВА: Аргентински председник послао поруку која ће разбеснети Британце

СВЕ КЉУЧА ОКО ФОКЛАНДСКИХ ОСТРВА: Аргентински председник послао поруку која ће разбеснети Британце

ПРЕДСЕДНИК Аргентине Хавијер Милеј изјавио је да је његова влада "сваким даном све ближе" повратку суверенитета над Фокландским острвима, продубљујући дипломатски спор изазван политички обојеним слављем репрезентације Аргентине након победе над Енглеском на Светском првенству раније ове седмице, пише бриселски портал Политико.

17. 07. 2026. у 14:37

НОВА ФАЗА СУКОБА НА БЛИСКОМ ИСТОКУ: Иран први пут директно напао ову земљу!

НОВА ФАЗА СУКОБА НА БЛИСКОМ ИСТОКУ: Иран први пут директно напао ову земљу!

ИРАН је саопштио да је у петак извео нове нападе на америчке објекте на Блиском истоку, укључујући и први директан напад у Сирији, након шесте узастопне ноћи америчких удара на иранске војне објекте.

17. 07. 2026. у 12:51

Коментари (2)

Delta Real Estate лидер зелене градње у Србији