СРПКИЊА УБИЈЕНА У ИТАЛИЈИ: Отпратила децу у школу, па је изрешетао бивши емотивни партнер
ЛИДИЈА М, четрдесетдвогодишња жена српског порекла која је живела у Италији, убијена је јутрос у Вићенци.
Фото: Luca Zennaro/ANSA via AP
Осумњичени за њено убиство је касније пронађен мртав, пишу италијански медији.
Лидију је, према писању италијанских медија, из ватреног оружја убио бивши емотивни партнер, такође српског порекла.
Убица се потом дао у бег, и неколико сати након злочина је убио своју садашњу девојку, па извршио самоубиство.
Жртва је јутрос отпратила децу у школу и кренула на посао у хотел где је радила као собарица, када је њен бивши партнер испалио више хитаца у њу.
Како италијански медији наводе почео је да пуца док је жртва још била у аутомобилу.
Италијански медији пишу да је осумњиченом суд изрекао забрану приласка Лидији 2019. године.
"ТЕК ЋЕТЕ ВИДЕТИ НА ВИДОВДАН ШТА ИМАМО ДА ПОКАЖЕМО" Вучић: Само су нам једну ракету видели, пола света окренуше наопачке
ПРЕДСЕДНИК Републике Србије Александар Вучић током посете Кули истакао је да ће на Видовдан војска показати ново наоружање.
26. 03. 2026. у 15:56
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
Снимци Хане Икодиновић запалили интернет - врели кадрови (ВИДЕО)
СТАРИЈА ћерка "новосадске барбике" и прослављеног ватерполисте Данила Даче Икодиновића, Хана Икодиновић, израсла је у праву лепотицу и већ одавно јој тепају да је "најлеша ћерка познатих родитеља у Србији".
26. 03. 2026. у 21:36 >> 21:50
Коментари (1)